به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، با نزدیک شدن به پخش فصل اول از سریال «شکارچیان» با بازی آل‌پاچینو، کمپانی آمازون جدیدترین تریلر رسمی سریال را منتشر کرد.

آل پاچینو با «شکارچیان» (Hunters) برای نخستین بار در طول کار حرفه‌ایش در سریال تلویزیونی بازی کرده است. وی پیشتر در مینی‌سریال‌های تلویزیونی «فرشتگان در آمریکا» و «افسانه پدرخوانده» بازی کرده بود، با این حال تاکنون در سریالی تلویزیونی نقش‌آفرینی نکرده بود.

«شکارچیان» درباره گروهی از افرادی است که در سال ۱۹۷۷ دست به شکار نازی‌های قاتلی می‌زنند که ساکن نیویورک هستند.

در این سریال که با بازی آل پاچینو و لوگان لرمن ساخته شده و دیوید ویل خالق آن است، یک داستان اوریجینال روایت می‌شود: افراد متنوعی از مردم نیویورک که کشف می‌کنند صدها تن از مقامات رسمی رده بالای نازی در این شهر زندگی می‌کنند و قصد دارند تا رایش چهارم را در آمریکا تشکیل بدهند، یک گروه تشکیل داده‌اند. این تیم قصد دارند به هر روشی که شده عدالت را درباره این نازی‌ها اجرا کنند و طرح‌های نسل کشی جدید آنها را خنثی کنند.

لوگان لرمن در این سریال نقش جونا هایدل‌باوم ظاهر می‌شود که با کشته شدن ناگهانی مادربزرگش به دنبال ردپای قاتلان اوست و ناگهان با گروهی روبه رو می‌شود که مدت‌هاست هدفی خاص را دنبال می‌کنند. پاچینو نیز در نقش مِیر اوفرمن رییس مرموز و قدرتمند گروه شکارچیان جلوی دوربین رفته است

جریکا هینتون، جاش رادنور، کیت مولوانی، تیفانی بون، گریگ آستین، لوییز اوزاوا چنگچین، کارول کین، سال روبینک، دیلن بکر و لنا اولین از دیگر بازیگران این سریال هستند.

نویسنده فیلمنامه این سریال ۱۰ قسمتی دیوید ویل است که از ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ در سطح جهان در دسترس خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: