به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، بر اساس هماهنگی های بعمل آمده برنامه های دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به شرح زیر برگزار می شود: 

- برنامه های رادیو رادی در تماشاخانه ماه حوزه هنری همه روزه ساعت 15:30

- اجراهای صحنه ای (مونولوگ) در عمارت نوفل لوشاتو همه روزه ساعت 17 و 17:30

- سمینار و مقالات رادی شناسی در تالار مشاهیر تئاتر مجموعه تئاتر شهر چهارشنبه از ساعت 10:30 تا 14

- آیین پایانی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در تالاراستاد ناظر زاده مجموعه ایرانشهر ساعت 18

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی در بخشهای: مسابقه نمایشنامه نویسی، مسابقه مقالات رادی شناسی، مسابقه رادیو رادی و بخش غیر رقابتی صحنه ای برگزار می شود.

این جشنواره با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، مجموعه ی تئاتر شهر، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش)، عمارت نوفل لوشاتو و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می شود.  //

 

 

به کوشش بهزاد صدیقی و با حمایت نشر عنوان در قالب یک کتاب

دفتر نخست "رادی نامه" منتشر شد

دفتر نخست رادی نامه به کوشش بهزاد صدیقی و با حمایت نشر عنوان منتشر شد.

به گزارش امور ارتباطات رسانه ای دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، در آستانه برگزاری این رویداد فرهنگی- هنری، دفتر نخست رادی نامه شامل پنج تک گویی بر اساس آثار اکبر رادی که به سفارش دومین جشنواره تئاتر رادی نوشته شده  و در قالب یک کتاب منتشر شد. اغلب رویدادهای این آثار مرتبط با وقایع اجتماعی انسان معاصر است که در شهر زندگی کرده و داستان آنها در شهر اتفاق افتاده و دنبال می شود.

محمد چرمشیر، ابراهیم پشت کوهی، مهدی میر باقری، مژگان خالقی و مهسا طالبی رستمی نویسندگان پنج تک گویی یاد شده هستند.

دفتر نخست رادی رادی نامه با مشارکت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت نشر عنوان با شمارگان 300 نسخه منتشر شده که به زودی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی  با دبیری بهزاد صدیقی و با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی و مشارکت شورای اسلامی شهر تهران و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران و با حمایت فرهنگسرای سرو، مجموعه ی تئاتر شهر، اداره کل هنرهای نمایشی رادیو (رادیو نمایش)، عمارت نوفل لوشاتو و شرکت تبلیغاتی جارچی در تهران برگزار می شود.

سالن های جشنواره

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: