به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، برنامه سازان شبکه پنج سیما در ایام تعطیلات نوروز با تهیه و تدارک این ویژه برنامه ها، همراه مخاطبان خواهند بود.

گروه اجتماعی شبکه پنج سیما با ویژه برنامه های بهار جان (ویژه تحویل سال) ، شب فیروزه ای، برخط شو – شهربازی ، قرنطینه و  مسابقه پنج ستاره  در نوروز مهمان خانه مخاطبان می شود.

"بهار جان" به استقبال نوروز 99 می رود

" بهار جان "  عنوان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی محمد قنبری است که از 26  اسفند ماه  بر روی آنتن رفته است. این برنامه از ۲۶ اسفند هر شب به مدت ۲ ساعت از ساعت 21 پخش می‌شود. " بهار جان" در 29 اسفندماه از ساعت 22 روی آنتن می‌رود و تا ۹ صبح روز بعد ادامه دارد.

این ویژه برنامه هر شب میزبان یک خواننده است و با بخش های متنوع و جذاب از شبکه پنج سیما پخش می شود. 

جنگ شبانه «شب فیروزه ای»

ویژه‌برنامه دیگر شبکه پنج سیما «شب فیروزه‌ای» است که طبق سنوات قبل در ایام تعطیلات پخش می شود. این برنامه کاری از گروه اجتماعی  به تهیه کنندگی محمد قنبری است. هنرمندان، قهرمانان ورزشی و اجتماعی و... از مهمانان این برنامه خواهند بود. شب فیروزه ای دارای بخش های متنوع و جذابی برای مخاطبان خواهد بود. این برنامه از اول فروردین ماه حوالی ساعت 20:30 روانه آنتن می شود. منتخب این برنامه ساعت 16:10 تکرار می شود. 

قرنطینه با اجرای علی مشهدی 

برنامه قرنطینه ( شوخی با کرونا) با اجرای علی مشهدی در ایام نوروز هر شب ساعت 17 از شبکه پنج سیما بر روی آنتن می رود. شوخی با خبر، شایعات کرونا و حضور میهمانان مرتبط با موضوع کرونا و... بخش های این برنامه است. تکرار این برنامه ساعت بامداد پخش می شود. 

برخط شو - شهر بازی

برنامه " بر خط شو" – شهربازی در نوروز 99 مهمان خانه مخاطبان شبکه پنج می شود. این برنامه هر روز دو برنامه یک برنامه با اجرای وحید رونقی و همراهی امیر کاظمی و یک برنامه با اجرای المیرا سماواتی و شکوفه عزیزی خواهد داشت. این برنامه یک برنامه با رویکرد سرگرمی و تفریحی است و دارای بخش هایی همچون اسم فامیل عمومی، اسم مشاهده فیلم، اسم کتابخوانی از جمله بخش های برنامه است که در  هر برنامه مخاطبان به صورت برخط در مسابقه شرکت می کنند و در هر برنامه جایزه 20 میلیون تومانی بین برندگان در مرحله نهایی تقسیم می شود. این برنامه ساعت 18 و 30 دقیقه بامداد پخش می شود. 

مسابقه پنج ستاره 

مسابقه " پنج ستاره " با اجرای حمید گودرزی نیز هر روز ساعت 22از شبکه پنج سیما پخش می شود. تکرار این برنامه 15:15 دقیقه است.

 

نورزوز امسال "تهــرانگــرد" را از شبکه پنج سیما تماشا کنید

برنامه "تهرانگرد" از جمله برنامه های پر طرفدار شبکه پنج سیماست که سری جدید آن ،بیش از یکسال است که از شبکه پنج در حال پخش است،این برنامه پرطرفدار، هرهفته پنجشنبه ها ساعت بیست و تکرار آن جمعه ها ساعت۱۲:۲۰ از این شبکه پخش می شود. 

سید مرتضی عمادی مدیر گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما در تشریح برنامه های نوروزی این گروه گفت: استقبال مخاطبان در ایام نوروز سال گذشته سبب شد تا نوروز امسال نیز "تـهرانگـرد" از شبکه پنج سیما پخش شود ."تـهرانگـرد" در14قسمت 30 دقیقه ای  ساعت 20 در ایام نوروز ۹۹ پخش خواهد شد. 

وی ادامه داد: معرفی ظرفیتهای گردشگری استان تهران، محور و موضوع اصلی این برنامه است.ساسان گلستانه مجری این برنامه و حامد دولت و حماد یوسف سعی و شهرزاد کمال زاده هم بخشهای متنوع موجود در تهرانگرد را اجرا خواهند کرد، ،صادق شمسایی کارگردانی وسجاد مشحون تهیه کنندگی "تـهرانگـرد" را برعهده دارند.

در شهر به روایتی نوروزی

عمادی اضافه کرد: برنامه "درشهر" در ایام نوروز با روایتی نوروزی پخش خواهد شد،این برنامه پر مخاطب که از سابقه ای  دیرینه در شبکه پنج سیما برخوردار است، ایام نوروز۱۳۹۹، با روایتی متفاوت پخش می شود،در طول سال برنامه "درشهر" به انعکاس رویدادهای شهر و مشکلات شهروندی می پردازد که در روایت نوروزی خود به انعکاس مشکلاتی می پردازد که بواسطه پیگیری برنامه "در شهر"  برطرف شده است،برنامه "درشهر"در گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما تولید می شود.

" تانیایش " در بهار طبیعت 

برنامه "تانیایش" کاری از گروه معارف شبکه پنج سیماست که در ایام تعطیلات  ساعت 12:30بر روی آنتن می رود. این برنامه با موضوعات نو و البته کارشناسان جدید خواهد بود. برنامه" حکمت های علوی" نیز در ایام نوروز پخش می شود. مستند عشق یعنی ... نیز در مناسبت های مختلف مذهبی در نوروز در جدول برنامه شبکه پنج قرار دارد.

 

15فیلم سینمایی در تعطیلات نوروزی

گروه تامین برنامه شبکه پنج سیما، در ایام تعطیلات نوروزی با 15 فیلم سینمایی و تلویزیونی از برترین های سینمایی ایران و جهان و دیگر برنامه ها با مخاطبان همراه می شود.

پخش فیلم های سینمایی شبکه پنج، از اواخر اسفندماه تا پایان تعطیلات ادامه خواهد داشت.

همیشه شادی، مرد عنکبوتی، خشم ، وای آمپول، اژدها کوچولو و ... عناوین فیلم های سینمایی شبکه پنج سیما است.

واحد تامین برنامه شبکه پنج سیما،همچنین در باکس تماشاخانه انیمیشن های سینمایی برای ایام نوروز تدارک دیده است که صبح ها از این شبکه پخش می شود. 

 مستند نوروزی شبکه پنج با نام  «چشم اندازهای نامکشوف» با  موضوع حیات وحش در ۱۴ قسمت در ایام نوروز مهمان خانه مخاطبان می شود. این مستند درباره طبیعت دست نخورده کشورهای مختلف و جانداران آن منطقه خاص است که در هر قسمت به کشوری سفر کرده و در مورد طبیعت آنجا صحبت می شود. 

سریال میانبر در نوروز 99 

مجموعه تلویزیونی «میانبر» در ایام نوروز هر شب ساعت 23 روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

«میان بر» به کارگردانی یزدان فتوحی، تهیه کنندگی محمد صالحیان در صدا و سیمای مرکز البرز تولید شده است.

داستان سریال تلویزیونی «میان بر» در ژانر طنز نوشته شده است و در کل به مسائل و مشکلات آپارتمان نشینی می پردازد. ساکنان مجتمع مسکونی برای حل این مسائل در آپارتمان شان انتخابات تشکیل می‌دهند. داستان در یک آپارتمان چند واحدی می گذرد که ساکنان آن با مشکلاتی روبه رو هستند. از طرفی با انتخاب مدیر ساختمان مواجه می شوند و در این بین ماجراهایی برایشان رقم می خورد.

غلامرضا نیکخواه، کمند امیرسلیمانی، سیاوش چراغی پور، محمود جعفری، آرش نوذری، شهین تسلیمی، حمید نیک نبرد، امیر نوری، اشکان اشتیاق، سالار کریمخوانی، فاطمه مرتاضی، حنانه احدی، ترگل جعفری، شاهکار صالحیان از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: