اولین برنامه فوتبال 120 در شام میلاد حضرت مهدی (عج) روی آنتن  شبکه ورزش رفت و بدیهی بود در روزهای تعطیلی فوتبال این برنامه تلویزیونی هم حرفی برای گفتن نداشته باشد چرا که متریال لازم در جهت شکل‌گیری یک برنامه جذاب در دست تیم سازنده وجود نداشت که قرار باشد برنامه فوتبال 120 اتفاقی گرم و گیرا را رقم بزند.

همان طور که برنامه فوتبال برتر با دست خالی محمدحسین میثاقی بسیار کم رمق و کم حرف و حدیث روی آنتن رفت و اگر ابراهیم شکوری و موضوع کنار گذاشتنش از سرپرست دبیر کل فدراسیون فوتبال پیش نمی‌آمد، عملا کل برنامه خالی از هر نوع اتفاق دیدنی بود طوری که میثاقی ترجیح داد برای پر سر و صدا شدن برنامه‌اش حتی سری به آخرین برنامه  سال 98 بزند و از حضور مهمانان آن برنامه به نفع استارت 99 استفاده کند.

اما برنامه فوتبال 120 اگرچه با اجرای متوسط حمید محمدی بسیار سرد و کرونایی شروع شد و این تصور می‌رفت این برنامه هم حرفی برای گفتن نداشته باشد اما با گذشت دقایقی در بخش اخبار فان با اجرای ابوطالب حسینی برنامه سرپا شد و در ادامه برنامه با حضور مهمانی ویژه  که به شکل اسکایپ روی آنتن شبکه ورزش رفت، تماشاگر فوتبال 120 سوپرایز شد.

امره جان بازیکن تیم ملی آلمان و تیم دورتمند مهمان اسکایپ برنامه فوتبال 120 شد و در گفتگویی جذاب با حمید محمدی، به یکباره حال و احوال برنامه تغییر کرد تا عادل فردوسی‌پور نشان دهد برای روزهای بی فوتبالی هم حرف‌هایی برای گفتن دارد که بقیه نه!

اما این همه ماجرا نبود. در وله‌ای مستندگونه با صدای عادل فردوسی‌پور و متنی جذاب تأثیر کرونا بر زندگی فوتبالی بخشی از مردم دنیا به تصویر کشیده شد که جدا از هیجان این ورزش پرطرفدار لحظاتی پر احساس در صدا و اجرای عادل فردوسی پور به تماشاگر منتقل شد که قطعا توانست بعد از مدت‌ها تلویزیون بی فردوسی پور را رنگ و لعاب جدید ببخشد.

فردوسی پور در این مستند جذاب به شکلی هوشمندانه کم شدن و فقدان فوتبال از زندگی  امروز مردم را تحلیل کرد و با نگاهی امیدوارانه فردایی با حال خوب را برای مخاطبان برنامه‌اش ترسیم کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: