آیفون ۱۴ در چه رنگ‌هایی عرضه می‌شود؟

فوربز در گزارش خود تصریح می‌کند که تغییر در درجۀ رنگ‌ها برای نسخه‌های Pro آیفون 14 نیز صدق می‌کند، درجۀ رنگ هیچ یک از آن‌ها مشابه نسخه‌های فعلی نخواهد بود

به گزارش خبرنگار گروه علم و فناوری خبرگزاری برنا، تنها چند هفته تا عرضه آیفون های 2022 باقی مانده است و شایعات متعددی دربارۀ مدل جدید این تلفن‌همراه به گوش می‌رسد.

پیش‌بینی‌ها حکایت از این دارد که آیفون 14 در 6رنگ مختلف به بازارهای جهانی عرضه خواهد شد، درست مانند مدل قبلی آیفون که اکنون در 6رنگ در بازارهای بین‌المللی وجود دارد. سفید، سیاه، سبز، قرمز، آبی و بنفش رنگ‌هایی هستند که احتمالاً اپل گوشی خود را بر پایۀ آن‌ها عرضه می‌کند.

نکتۀ جالب در این میان جایگزینی رنگ بنفش به جای آیفون‌های صورتی رنگ در مدل 2022 خواهد بود که احتمالاً مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت به خصوص که اپل تجربۀ مشابه خوبی از عرضۀ رنگ بنفش در مدل‌های آیفون 11 و 12 دارد، البته در مدل‌های قبلی این بنفش از نوع یاسی بود اما این اولین بار است که اپل گوشی با رنگ بنفش سیر عرضه می‌کند.

فوربز در گزارش خود تصریح می‌کند که تغییر در درجۀ رنگ‌ها برای نسخه‌های Pro آیفون 14 نیز صدق می‌کند، درجۀ رنگ هیچ یک از آن‌ها مشابه نسخه‌های فعلی نخواهد بود. اپل به طور معمول عادت دارد که هرسال در رنگ‌ها تفاوت ایجاد کند، حتی اگر نام‌ها را تغییر ندهد. در کل پیش‌بینی می‌شود که آیفون 14 نسخۀ عادی در 6 رنگ اصلی سفید، سیاه، سبز، قرمز، آبی و بنفش و آیفون 14 نسخۀ PRO در رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، گرافیت و ارغوانی به بازار عرضه گردد.

انتهای پیام/

 

خبرنگار: زهرا وجدانی 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فناوری دیجیتال

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فناوری دیجیتال

    اخبار برگزیده