معاون پایش و نظارت ساترا مهمان رادیو گفت‌وگو می‌شود/ بررسی سواد رسانه‌ای، اخلاق و نمایش خانگی

معاون پایش و نظارت ساترا مهمان رادیو گفت‌وگو می‌شود/ بررسی سواد رسانه‌ای، اخلاق و نمایش خانگی

دکتر‌ محمد حسام‌پور معاون پایش و‌ نظارت ساترا و دکتر لیلا عیاری پژوهشگر فضای مجازی و مدرس دانشگاه، امشب ساعت 20 در برنامه «گفت‌وگوی فرهنگی» رادیو گفت‌وگو درخصوص سواد رسانه‌ای، اخلاق و نمایش خانگی به گفت‌وگو می‌نشینند.

به گزارش خبرنگار گروه علمی و فناوری خبرگزاری برنا؛ نظر به اهمیت توسعه سواد رسانه‌ای و ارتقای آن، برنامه امشب «گفت‌وگوی فرهنگی» رادیو گفت‌وگو ساعت 20 با حضور دکتر‌ محمد حسام‌پور معاون پایش و‌ نظارت ساترا و دکتر لیلا عیاری پژوهشگر و مدرس دانشگاه، به مبحث سواد رسانه‌ای، اخلاق و نمایش خانگی می‌پردازد.

ماهیت سواد رسانه‌ای، ضرورت پرداختن به آن و تاثیرش در انتخاب صحیح محتوا به خصوص در زمینه نمایش خانگی و سایر مصادیق صوت و تصویر فراگیر از جمله مواردی است که برنامه «گفت‌وگوی فرهنگی» این هفته رادیو گفت‌وگو با موضوع سواد رسانه‌ای، اخلاق و نمایش خانگی به آن پرداخته است.

«گفت‌وگوی فرهنگی» امشب حوالی ساعت ۲۰:۰۰ با حضور دکتر‌ محمد حسام‌پور معاون پایش و‌ نظارت ساترا، دکتر لیلا عیاری پژوهشگر فضای مجازی و مدرس دانشگاه و اجرای علی پژوهش و تهیه‌کنندگی رقیه زهرا پرندآور روی آنتن رادیو گفت‌وگو می‌رود.

گفت و گو

انتهای پیام/

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار فناوری دیجیتال

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار فناوری دیجیتال

    اخبار برگزیده