به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ بهزاد داداش‌زاده پیشکسوت فوتبال ایران درباره ادامه رقابت های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: حیف بود مسابقات لیگ برتر بدون معرفی قهرمان به پایان  برسد. البته همه بر اهمیت موضوع سلامتی تاکید داشته و خواهند داشت اما بحث این است که درباره لغو مسابقات اهالی فوتبال با هم توافق نداشتند و بر این اساس معتقدم ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش تصمیم منطقی بود.

وی افزود: پیش از این که درباره ادامه مسابقات تصمیم‌گیری شود بسیاری معتقد بودند پرسپولیس با توجه به اینکه از سایر تیم ها ۱۰ امتیاز از سایر بالاتر است، باید به عنوان قهرمان معرفی شود. اما این موضوع از سوی چند باشگاه پذیرفته نشد. به هر حال حالا در درون زمین حق به حقدار خواهد رسید و بازیکنان پرسپولیس نیز باید بدانند که  کار ساده پیشرو ندارند و باید تلاش بیشتری داشته باشند. به شخصه معتقدم پرسپولیس فقط بازی های خانگی خود را هم ببرد براحتی می تواند قهرمانی خود را مسجل کند.

مهاجم سابق پرسپولیس و تیم ملی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات بدون حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: عدم حضور تماشاگران می تواند در کیفیت مسابقات تأثیر داشته باشد اما در این باره برای رعایت سلامتی خود هواداران، این تصمیم اتخاذ شده است و اینکه باید قبول کنیم که پرسپولیس و البته استقلال به دلیل داشتن بالاترین تماشاگر بیشتر از سایر باشگاه‌ها ضررمی‌کنند.

کارشناس فوتبال ایران در پایان پیرامون مسابقات جام حذفی نیز عنوان کرد: نبود تماشاگران در جام حذفی نیز تأثیر منفی بر روی روند استقلال و پرسپولیس دارد اما این جام معروف است به جام اتفاقات و حوادث غیر قابل پیش بینی و باید منتظر ماند و دید شرایط تیم ها به لحاظ فنی در آن زمان چگونه خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: