به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا ، هاشم شیرازیان مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با بیان اینکه یازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در روزهای ۲۴ تا ۲۷ آذر در قم برگزار می شود به خبرنگار خبرگزاری شبستان از بجنورد گفت: ٨ برگزیده استانی از این استان، جهت حضور در این دوره، سه شنبه (۲۳ آذر) به شهر مقدس قم اعزام می شوند.

وی اظهارداشت: زینب صدری از کانون فرهنگی و هنری فاطمیون در رشته قرائت و سیده زهرا نجم الدین حسینی از کانون امام موسی کاظم علیه السلام در رشته حفظ کل قرآن کریم در بخش خواهران این مسابقات حضور می یابند.

شیرازیان بیان کرد: مصطفی امانی و ابوالفضل قدرتی هر دو  از کانون ولایت، حسین خسروی از کانون محمد رسول الله(ص)، حمید رحمتی از کانون خاتم نبوت و رضا بادپروا از کانون شهید بهشتی به ترتیب در رشته های اذان، ترتیل، حفظ ٢٠ جزء، حفظ کل قرآن و قرائت قرآن به مرحله کشوری اعزام می شوند.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی افزود: حجت الاسلام محمد کمالی از کانون صاحب الزمان (عج) هم در رشته تفسیر در مرحله کشوری یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان حضور خواهد یافت.

مرحله کشوری یازدهمین جشنواره قرآنی مدهامتان در رشته‌های‌ حفظ، قرائت، اذان، ترتیل، تفسیر، مفاهیم قرآن و نهج البلاغه ویژه برادران و رشته حفظ و قرائت قرآن کریم ویژه خواهران از  ۲۴ تا ۲۷ آذر جاری در شهر مقدس قم برگزار می شود.

همچنین رشته تفسیر قرآن کریم با حضور ائمه جماعات مساجد برگزار می‌شود که در این رشته، حدود ١٠٠ نفر از ائمه جماعات که حائز رتبه برتر استانی شده اند، حضور پیدا می‌کنند.