به گزارش برنا از قزوین، عیسی قبادی با حضور در دفتر شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین افزود: برای شتاب در روند توسعه پایدار این استان توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی اقدامی موثر و تعیین کننده است و با سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی می توان در جهت تحقق جهش تولید گام های مهمی برداشت.

وی یادآورشد: در شرایط کنونی که یک شرایط خاص و ویژه و به نوعی در جنگ اقتصادی هستیم ، واحدهای تولیدی مستقر در شهرک های صنعتی بعنوان فرماندهان این جنگ نابرابر هستند و باید دغدغه های تولید کنندگان مرتفع شود.

قبادی افزود: مدیران باید با سعه صدر وقت بیشتری را برای حل مشکلات مردم و بویژه تولیدکنندگان بگذارند و با رفع موانع زیر ساختی باید شرایط را برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید فراهم کنند.

معاون اقتصادی استانداری قزوین  گفت: در جنگ اقتصادی سنگرهای مورد هدف بخش تولید و صنعت هستند و ما مسئولان وظایف سنگینی داریم و با انسجام مدیریتی در حوزه صنعت می توانیم میدان دار این جنگ باشیم.

قبادی افزود: استان قزوین از ظرفیت‌های ویژهای برخوردار است که ایجاد و احیا شهرک‌های صنعتی کمک بسیاری در شکوفایی این ظرفیت‌ها خواهد کرد

همچنین در این بازدید عزیز الله افضلی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سال جهش تولید گفت: خوشبختانه در حال حاضر ظرفیت کشور در خصوص تولید محصولاتی که امکان واردات نداشته و زمینه تولید آن در کشور فراهم می باشد بسیار بالاست و با ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه گذاران می توانیم از این شرایط عبور کرده و جهش تولید با هم افزایی دستگاه های اجرایی و علی الخصوص دستگاه های خدمات رسان استان قزوین محقق خواهد شد.

در ابتدای این بازدید و نشست تخصصی حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان گزارشی از وضعیت شهرک های صنعتی موجود، همکاری و تعامل دستگاه های خدمات رسان در ارائه خدمات زیرسازی و زیربنایی به واحدهای تولیدی و صنعتی و همچنین روند احداث و بهره برداری ساختمان جدید شرکت شهرک ها ارائه داده بودند.

قابل ذکر است در این بازدید  مدیر کل دفتر اقتصادی استانداری ، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت نیز حضور داشتند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: