به گزارش برنا از قزوین، حمیدرضا خانپور با اعلام این خبر اظهار داشت: شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین دارای چهار هزار و ۶۰۸ هکتار مساحت هستند که از این میزان ۲ هزار و ۵۰۰ هکتار برای واگذاری به سرمایه گذاران عملیاتی شده و در ۱۷۰۰ هکتار از آنها زیرساخت های آب، برق، گاز، خیابان آسفالت کشی شده و معابر، شبکه روشنایی، خطوط مخابراتی، تصفیه خانه فاضلاب و فضای سبز ایجاد شده است.

وی یادآور شد: از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد زیرساخت در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین با بیان اینکه در صورت تقاضای سرمایه گذاران آمادگی لازم برای ایجاد زیرساخت در سایر اراضی شهرک ها نیز وجود دارد،افزود: تاکنون یک هزار و ۳۳۸ هکتار از اراضی شهرک های صنعتی استان قزوین به سرمایه گذاران واگذار شده است.

این مسوول ادامه داد: در حال حاضر به جز شهرک صنعتی کاسپین محدودیت واگذاری اراضی به سرمایه گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین وجود ندارد.

خانپور اظهار داشت: با توجه به نیاز و تقاضای سرمایه گذاران مصوبه توسعه شهرک صنعتی کاسپین به وسعت ۴۰۰ هکتار را دریافت کردیم و امسال مقدمات الحاق این میزان اراضی را فراهم خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین از کاسپین به عنوان یکی از پرتقاضاترین شهرک های صنعتی کشور نام برد و گفت: توسعه ۴۰۰ هکتاری این شهرک، می تواند به تقاضاهای سرمایه گذاری در این مکان تا چندین سال آینده پاسخ دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: