به گزارش برنا از قزوین، مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای معاونین اداره کل افزود: توزیع متوازن امکانات و همچنین تقویت و توسعه فضاهای ورزشی در روستاها از سیاست‌های مهم دولت تدیبر و امید بوده است و در این راستا بیش از 140 خانه ورزش روستایی در سطح استان قزوین تجهیز و راه اندازی شده است.

عباس علایی مقدم گفت: توزیع متوازن امکانات و همچنین تقویت و توسعه فضاهای ورزشی در روستاها از سیاست‌های مهم دولت تدیبر و امید بوده است و در این راستا بیش از 140 خانه ورزش روستایی در سطح استان قزوین تجهیز و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: هم اینک نیز بیش از ۲۰ طرح ورزشی شامل ۱۸ سالن و چندین زمین چمن مصنوعی در سطح روستاهای استان قزوین در حال تکمیل است.

عباس علایی مقدم بیان کرد: در حال حاضر ۲۸ سالن ورزشی به مساحت ۲۸ هزار و ۱۴۰ متر مربع، 8 چمن مصنوعی به مساحت ۱۸ هزار و ۳۳۰ متر مربع و ۵۴ زمین خاکی ورزشی به مساحت ۳۸۵ هزار و ۳۹۰ متر مربع در روستاهای استان قزوین وجود دارد.

این مسئول گفت: با تکمیل و راه اندازی طرح‌های نیمه تمام ورزشی در روستاها، سرانه ورزشی استان قزوین به ویژه ورزش روستایی افزایش چشمگیری خواهد یافت.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین افزود: تلاش می‌کنیم تا با تزریق اعتبارات به این طرح‌ها آنها را هرچه سریع‌تر تکمیل و به بهره برداری برسانیم.

وی در خاتمه از اهتمام ویژه مجموعه وزارت ورزش و جوانان به تکمیل پروژه های نیمه تمام ورزشی در سطح استان خبر داد و ابراز امیدواری کرد با حمایت های ارزشمند مجموعه استانداری قزوین, سازمان مدیریت و برنامه ریزی و دیگر مسئولین ارشد استانی؛ تکمیل وراه اندازی پروژه های ورزشی استان سرعت بیشتری به خود بگیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: