به گزارش برنا از قزوین، سرهنگ صادق پور، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان قزوین گفت: مرحله دوم رزمایش نهضت کمک مومنانه با محوریت توزیع ۲۰ هزار بسته معیشتی در استان آغاز شد.

ارزش هر بسته معیشتی ۳۵۰ هزار تومان است.

هدایت‌الله جمالی‌پور استاندار قزوین در حاشیه برپایی این رزمایش گفت: شیوع ویروس کرونا هرچند مردم را با مشکلاتی روبرو ساخت، اما توانست بار دیگر ارزش‌هایی را که پیشینیان همواره ما را به آن توصیه می‌کردند بار دیگر در جامعه احیا و تقویت شود.

به گفته استاندار قزوین، امروز مردم میهن اسلامی ما هرچند با برخی مشکلات دست به گریبان هستند، اما همزمان با شیوع ویروس مرگبار و منحوس کرونا بار دیگر به یاری نیازمندان و مستمندان جامعه خود شتافتند.

جمالی‌پور با بیان اینکه مقام معظم رهبری به عنوان عالی‌ترین مقام و مرجع دینی مسلمانان در نیمه شعبان پیش‌قدم شده و جامعه را در مسیر کمک به یکدیگر هدایت کردند تا جایی که امروز شاهدیم چه حرکت‌های هوشمندانه و ارزشمندی برای کمک به نیازمندان جامعه رقم خورده است.

استاندار قزوین تاکید کرد: بدون شک و به طور قطع برپایی رزمایش مومنانه در نهایت منجر به کار‌های بزرگ‌تری در آینده خواهد شد تا جایی که این نوع رزمایش‌ها از سوی برخی افراد و نهاد‌ها از جمله نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین به همراه سپاه پاسداران و سایر نیرو‌های مسلح، همه آحاد جامعه را به یکدیگر نزدیک‌تر ساخته و موجب وحدت و یکپارچگی در کشور و استان خواهد شد.

وی از رزمایش مومنانه به عنوان حرکتی برای انسجام بخشیدن به جامعه یاد کرد و گفت: برپایی چنین رزمایش‌هایی در نهایت به تهذیب قلوب می‌انجامد و باعث می‌شود تا ضعفا و نیازمندان احساس کنند در هر شرایطی برای آنان پیشتیبانانی وجود دارد.

استاندار قزوین ابراز امیدواری کرد تا با بسیج همه امکانات و سرمایه‌ها، در روز‌های دشوار با حمایت از اقشار آسیب‌پذیر بتوانیم شرایطی را پدید آوریم تا مردم از این شرایط سخت، سهل عبور کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: