به گزارش خبرنگار برنا از قزوین، نشست مشترک پدافند غیرعامل روز دوشنبه با حضور رحمانی فضلی وزیر کشور، سرلشکر باقری رئیس ستاد نیروهای مسلح کشور، سردار جلالی رئیس پدافند غیر عامل و استانداران و مدیران کل پدافند غیر عامل استانها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در این نشست که با حضور استاندار، معاون عمرانی و برخی مدیران در استانداری برگزار شد محمد افشاراظهارداشت: در استان قزوین به موضوع پدافند غیر عامل اهمیت جدی داده شده و تلاش می کنیم با همکاری دستگاههای اجرایی نسبت به رفع مشکلات و تقویت برنامه های پدافندی اقدام شود.

افشار تصریح کرد: در هفته پدافند غیر عامل بیش از 90 عنوان برنامه پیش بینی شده که امیدواریم با تداوم تعامل دستگاههای به نتایج خوبی دست یابیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استان قزوین یادآورشد: با برگزاری ۶ جلسه استانی، ۶۳ همایش و ۶۸ رزمایش اقدامات خوبی در راستای فعالیتهای پدافند غیر عامل صورت گرفه است.

وی گفت: همچنین 29 برنامه کاربردی با موضوع پدافند غیر عامل برگزار شده اما به دلیل افزایش آلودگی ویروس کرونا اکثر کارگروهها به صورت مجازی شده و امیدواریم با کمک مردم و مدیران بتوانیم جلسات موثری در این زمینه داشته باشیم.

در این نشست وزیر کشور، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و 4 استاندار نیز سخنانی در خصوص اهمیت توجه به پدافند غیر عامل و راهکارهای تقویت این حوزه بیان کردند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: