به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای قزوین، این مسابقات از سی ام شهریور همزمان با شروع هفته دفاع مقدس با شرکت حدود 200نفر از کارکنان در دو بخش (خواهران و برادران) آغاز شد و تا دوازدهم آبان ادامه داشت. 

در این دوره از مسابقات کارکنان مرکز قزوین در رشته‌های: فوتبال دستی، فوتبال سه نفره، تیراندازی، طناب کشی، تنیس روی میز، فوتبال گل کوچک و پنالتی از راه دور باهم به رقابت پرداختند.

در رشته گل کوچک تیم شهید موسی خانی مقام اول و تیم های شهید کاظمی و شهید صلاحی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

در رشته تنیس روی میز بخش آقایان علی محمدی فر مقام اول و میثم گرجی و یاسر مدرسی نیا مقام های دوم و سوم را کسب کردند و در بخش خواهران نیزفریبا اصفهانی مقام اول و اکرم ارشدی مقام دوم را به دست آوردند. در رشته فوتبال دستی بخش آقایان بابک دل افروز مقام اول و امید موسی خانی مقام دوم را کسب کرد و در بخش خواهران سمانه امامقلی مقام اول و فریبا اصفهانی به مقام دوم دست یافت. در رشته پنالتی از راه دور هم احمد وادی مقام اول و علی رحیمی و اکبر کشاورز به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند. در رشته طناب کشی تیم شهید مسعود پرویز مقام اول و تیم شهید سردار سلیمانی مقام دوم را کسب کردند. 

این مسابقات به همت واحد تربیت بدنی بسیج صدا و سیمای مرکز قزوین و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در مرکز قزوین برگزار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: