به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ منوچهر حبیبی در این باره اظهارداشت: یکی از پدیده های قرن اخیر که همه انسانها را دچار آسیب جدی کرده بروز ویروس کرونا است که پیچیدگی آن چالش های زیادی ایجاد کرده است.

وی بیان کرد: علیرغم اقدامات مهم انجام شده همچنان به دلیل پیچیدگی ویروس کرونا مقابله با این ویروس هر روز سخت تر می شود و یکی از راهکارهای مهم مبارزه با آن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است.

حبیبی یادآورشد: در مقابله با ویروس کرونا باید همه امکانات دولتی، مردم نهاد و بخش خصوصی و رسانه ای بسیج شوند تا بتوان از فراگیری آن پیشگیری کرد و اگر این همراهی نباشد، به نتایج خوبی نخواهیم رسید.

حبیبی 1

جانشین ستاد کرونای استان قزوین تصریح کرد: اگر تصور کنیم تنها با امکانات دولتی قادریم کرونا را مهار کنیم سخت در اشتباهیم و این کار مهم فقط با مشارکت همگانی ممکن می شود.

حبیبی گفت: سازمان‌ های مردم ‌نهاد استان قزوین لازم است برای مقابله با کرونا وارد عمل شوند و مشارکت بیشتری در اجرای مصوبات ستاد داشته باشند.

وی اضافه کرد: در این راستا با تشکیل چند جلسه با نمایندگان سازمان‌های مردم ‌نهاد و تشکل‌های مردمی از آنها درخواست کردیم برای مقابله با کرونا وارد میدان شوند و همراه مدیران دولتی باشند و ستاد نیز امکانات و تجهیزات مورد نیاز را تامین می کند.

کمبود کپسول اکسیژن در قزوین

حبیبی با اشاره به کمبودهای استان برای درمان بیماران کرونا اظهارداشت: در حال حاضر با توجه به افزایش بیماران کرونا در استان نیاز مبرمی به تامین اکسیژن بیماران بدحال داریم و امکانات موجود جوابگوی نیازها نیست.

کرونا 1

وی یادآورشد: از خیرین استان انتظار داریم برای تامین نیازهای درمانی بویژه کپسول اکسیژن با ستاد همکاری بیشتری داشته باشند.

جانشین ستاد مقابله با کرونای استان قزوین در ادامه از همه گروههای جهادی و مردمی بویژه حوزه علمیه و بسیج طلاب خواست در امر مبارزه با ویروس کرونا همکاری بیشتری کنند.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: