به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حق گویان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان به همراه معاونین،رئیس ستاد جمع آوری زکات و روسای ادارات کمیته امداد امام خمینی بخش های آوج و آبگرم با علیرضایی فرماندار شهرستان آوج دیدار و گفتوگو کرد.

علیرضایی در این دیدار اظهار کرد: در شرایط فعلی اولویت اول ما در شهرستان،توجه به سلامت و حفظ جان مردم است و همه برنامه ریزی دستگاه ها باید معطوف به این هدف باشد.

وی افزود:در چنین اوضاع و احوالی، حمایت کمیته امداد اط خانواده ها و اقشار تحت پوشش نباید،مقطعی و گذرا باشد بلکه تامین بسته های بهداشتی و معیشتی برای چنین خانواده هایی باید یک اولویت اصلی،مستمر و بلند مدت باشد.

فرماندار شهرستان آوج گفت:تامین گوشی و تبلت برای دانش آموزان خانواده های محروم و تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی برای دسترسی و استفاده از شبکه مجازی و آموزشی شاد یک ضرورت و اولویت اساسی است و آمادگی خود را برای استفاده از ظرفیت خیرین با مشارکت کمیته امداد امام خمینی اعلام می کنیم.

علیرضایی اظهار داشت:راه اندازی صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در شهر آوج به منظور پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و بدون سود بانکی از دیگر موضوعاتی است که باید مورد توجه و پیگیری مسئولین کمیته امداد بخش مرکزی قرار بگیرد تا در ادامه از ظرفیت اشخاص و موسسات خیریه برای حمایت از این صندوق استفاده کرد.

در این جلسه مقرر شد لیست دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که فاقد تبلت و گوشی هستند با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان تهیه تا با مساعدت و همکاری و حمایت خیرین و موسسات خیریه شهرستان در این خصوص اقدام کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: