به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سرهنگ مهدی صادق پور روز چهارشنبه در نشستی که به مناسبت چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفان با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی در مقر فرماندهی تیپ صاحب الامر برگزار شد اظهارداشت: بسیج در کنار اقدامات فرهنگی و بصیرتی در اجرای فعالیت های عمرانی نیز پیشگام است و تلاش می کند در زدودن چهره فقر و محرومیت پیشتاز باشد.

وی اضافه کرد: بیش از 800 گروه بسیجی در استان فعالیت می کنند که با کمک این افراد دلسوز توانسته ایم در عمران روستاها نقش آفرین باشیم.

صادق پور

سرهنگ صادق پور یادآورشد: در هفته بسیج طرح های زیادی افتتاح می شود که امیدواریم با بهره برداری از آنها لبخند رضایت در میان روستاییان نقش ببندد.

مسئول بسیج سازندگی استان قزوین بیان کرد: سازمان بسیج با بهره گیری از گروههای جهادی تلاش می کند به عنوان بازوی دولت نقش مهمی در کاهش مشکلات مناطق محروم ایفا کند و در سازندگی نقش داشته باشد.

وی افزود: همزمان با هفته بسیج سازندگی تعداد ۱۰۰ طرح عمرانی، ورزشی، فرهنگی، دینی، آبخیزداری آماده افتتاح شده است.

سپاه 12

صادق پور اظهارداشت: از جمله این طرح ها یک مرکز بهداشت در تاکستان، دو دهنه پل، 9 دستگاه پل عابر پیاده، چمن مصنوعی، در آبیک و قزوین، 6 مورد کانال بتنی به طول ۲‌۵ کیلومتر، 12 هزار لیتر آبرسانی سیار، دو هزار متر لایروبی قناتها، ساخت ۱۰۰ متر دیواره حفاظتی، احداث 6 باب مسکن محرومان، 9 مورد تعمیر مسکن، ساخت دارالقرآن و ۱۱ باب خانه عالم، تکمیل بند انحرافی و آبخیزداری و دو سالن ورزشی است که برای اجرای آنها 13 میلیارد تومان هزینه شده است.

در ادامه امیری مقدم دبیر کمیته هفته بسیج استان قزوین هم گفت: با برگزاری رزمایش مجازی ثامن با حضور ۶۰۰ کانال در پیام رسان ایتا و فضا سازی شهری و مبلمان شهری اقدامات خوبی در هفته بسیج صورت گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: