به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ آیت الله عبدالکریم عابدینی در جلسه ستاد کرونای استان قزوین که روز شنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: باید به تمامی کادر درمانی، پرستاری و پزشکی و مدیران دانشگاه علوم پزشکی خسته نباشید و خدا قوت گفت که با ایثار خود به نجات جان بیماران شتافتند و با ایثارگری برگ زرینی را در سند خدمت خود به ثبت رساندند.

کرونا 7

وی بیان کرد: خدمت رسانی در دانشگاه علوم پزشکی قزوین در این ایام موج می زند و همه باید قدردان این خدمات باشیم و در همکاری با مسئولان ستاد کرونا همراهی بیشتری کنیم.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین یادآورشد: بدون شک دوران کرونا می گذرد و دایمی نیست و روزی تمام خواهد شد ولی در این میان آنها که خدمت صادقانه داشته اند و جان بیماران را نجات داده اند سربلند و رو سفید هستند.

عابدینی بیان کرد: در استان قزوین خدمتگزاران و شهدایی چون لشکری، رجایی، بابایی، مرحوم ابوترابی، بابایی و آیت الله ابوترابی ها و باریک بین ها الگوی ما هستند که امروز هم می توانند برای ما درس خدمت رسانی باشند و دیگران تشویق شوند تا کارهای تاثیرگذار انجام دهند و ما نیز باید کاری کنیم تا سهم بیشتری برای خود قایل باشیم. 

امام جمعه قزوین تصریح کرد: آنچه از ما روحانیون در بسیج مردمی و نیروهای جهادی و دینی انتظار می رود آمادگی داریم در خدمت مردم استان باشیم تا همه در کار مشارکت کنند.

وی بیان کرد: به گفته قرآن کریم هر خوبی که برای شما ایجاد شده از سوی خدا و هر بدی از سوی انسان هاست و باید از مصیبت ها درس بگیریم و مسیر درست را انتخاب کنیم.

کرونا 2

آیت الله عابدینی اظهارداشت: اگر دارویی کشف می شود حتما با لطف و اراده الهی است و ما نیز در هر کاری باید پیوست الهی داشته باشیم و خدای ناکرده زندگی مدرن و دانش و توانمندی دنیایی ما را مغرور نکند تا از یاد خدا غافل شویم. 

امام جمعه قزوین در ادامه گفت: بسیار خرسندیم که دانشمندان جوان ما به موفقیت هایی در تولید داروی درمان کرونا دست یافته اند و امیدواریم این دستاوردها بتواند ما را از شر ویروس کرونا نجات دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: