به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ منوچهر حبیبی در جلسه ستاد کرونای استان قزوین که عصر شنبه در استانداری برگزار شد اظهارداشت: با تشکیل 10 کمیته در قرارگاه عملیاتی کرونا امیدواریم اجرای مصوبات و محدودیت های جدید با سرعت بیشتری اجرا شود.

وی بیان کرد: تمام مدیران کل، معاونان و مدیران شهرستانی در 14 روز آینده در آماده باش کامل هستند تا در خدمت رسانی کوتاهی نشود و یک سوم کارمندان هم به صورت حضوری و مابقی برای دور کاری و حضور در قرارگاه عملیاتی کرونا آماده خدمت رسانی خواهند بود.

نامدار 2

جانشین ستاد کرونای استان قزوین اضافه کرد: مدیران دستگاههای اجرایی بایستی نسبت به هزینه کرد خرید ماسک و مواد ضد عفونی برای کارمندان خود اقدام کنند و بر نحوه رعایت پروتکل ها هم نظارت کافی داشته باشند.

حبیبی تصریح کرد: از ظرفیت کارمندانی که دور کاری می کنند می توان در امور نظارت و بازرسی تیم های گشت عملیاتی استفاده کرد تا کارها شتاب گیرد.

وی بیان کرد: ظرفیت خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برای کادر درمانی و یک خوابگاه دانشگاه آزاد و یک خوابگاه دانشگاه بین الملل و دو مهمانسرای بخش خصوصی نیز برای طرح قرنطینه در اختیار قرارگاه عملیاتی قرار خواهد گرفت.

جانشین ستاد کرونای استان قزوین اظهارداشت: دانشگاه علوم پزشکی درخواست تامین دو دستگاه اکسیژن ساز و خرید 200 هزار عدد ماسک برای نیروهای جری طرح هوشمند محدودیت را دارد که با کمک شهرداری برای تامین آن اقدام خواهد شد.

وی اضافه کرد: همچنین شهرداری موظف است مبلغ یک میلیارد تومان از اعتبارات خود را برای امور پشتیبانی هزینه کند و در تولید محتوای آموزشی هم مشارکت داشته باشد.

کرونا 2

حبیبی گفت:  سامانه ۱۳۷ شهرداری در اختیار پلیس راهور خواهد بود تا در اجرای طرح محدودیت تردد مورد استفاده باشد و تسهیلات مورد نیاز مهدهای کودک، باشگاههای ورزشی و موسسات قرانی هم آماده پرداخت شده که در صورت ارائه درخواست داده می شود.

وی از روسای سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی استان خواست برای خرید 400 دستگاه اکسیژن ساز همکاری لازم را داشته باشند و از رئیس دانشگاه علوم پزشکی هم خواست برای تامین داروی مورد نیاز بیماران کلیوی اقدام شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: