به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ پیمان نامدار در خصوص آخرین وضعیت بیماران کرونا در استان اظهارداشت: در بیست و چهار ساعت گذشته تعداد 102 بیمار جدید در بیمارستاهای استان بستری شدند که به آمار مبتلایان استان اضافه شده است.

وی بیان کرد:  در این مدت موارد قطعی ابتلا به ویروس به 230 نفر رسیده که در این شرایط تعداد 50 بیمار در وضعیت وخیم قرار دارند که در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یادآورشد: در بیست و چهار ساعت گذشته با تلاش کادر درمانی و پزشکیتعداد 78 نفر از بیماران نیز از بیمارستانهای استان ترخیص شدند.

نامدار 34

نامدار گفت: متاسفانه در این مدت تعداد 10 بیمار مبتلا به کرونا نیز جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند.

تاکنون 14 هزار و 322 نفر در بیمارستانهای بستری شدند 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین بیان کرد: از ابدای انتشار ویروس کرونا تاکنون بیش از 14 هزار و 322 نفر در بیمارستانهای استان بستری شدند.

نامدار گفت: تعداد افراد قطعی مبتلا شده به ویروس کرونا در استان قزوین به 22 هزار و 267 نفر رسیده و تعداد افراد محتمل و مشکوک به ویروس نیز به 9 هزار و 27 نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: همچنین تاکنون بیش از 11 هزار و 739 نفر از بیماران بستری در مراکز درمانی و بیمارستان ها ترخیص شده اند.

کرونا22

1039 فوتی مثبت قطعی در استان قزوین

نامدار در خصوص تعداد جان باختگان ویروس کرونا نیز گفت: تاکنون تعداد یک هزار و 39 نفر از بیماران مبتلا به کرونا نیز در استان جان باخته اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اظهارداشت: ضمن تشکر از کادر درمانی که ایثارگرانه در خدمت به بیماران پای کار هستند همچنان از شهروندان انتظار داریم برای کمک به ما در رعایت پروتکل های بهداشتی جدی باشند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: