به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حکمت الله هاشمی در باره این حادثه اظهارداشت:  در ساعت23  شب گذشته مطلع شدیم که یک دستگاه اتوبوس در تصادف با تریلی از مسیر منحرف و وارد گیت‌های عوارضی قزوین کرج شد که این حادثه در نزدیکی پایگاه فوریت‌های پزشکی اتفاق افتاد که بلافاصله کارشناسان اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این تصادف14 مصدوم داشت که یک نفر در محل حادثه درمان شد و ۱۳ مصدوم دیگر پس از رهاسازی و انجام اقدامات درمانی توسط اتوبوس آمبولانس و آمبولانس‌های فوریت‌های پزشکی به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدند.

هاشمی تصریح کرد: گزارشی مبنی بر انحراف و برخورد اتوبوس با کیوسک عوارضی شماره 2 به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اعلام شد و بلافاصله 3 تیم از پایگاه های امداد و نجات عوارضی شماره 2 و محمدیه به محل حادثه اعزام شدند و با همکاری مرکز فوریت ها به آنها امداد رسانی شد.

وی تصریح کرد: در این عملیات 9 نفر از نجاتگران جمعیت هلال احمر در قالب 3 تیم امدادی با دو دستگاه آمبولانس و یک دستگاه خودروی ست نجات با همکاری عوامل اورژانس اقدام به امدادرسانی به مصدومین حادثه کردند.

هاشمی بیان کرد: هم افزایی عوامل اورژانس و هلال احمر جهت اعزام تیم های امدادی به صحنه حادثه و انتقال مصدومین به مرکز درمانی و کار تیمی منسجم نجاتگران جمعیت هلال احمر در رهاسازی و امدادرسانی به گرفتاران در اتوبوس در این عملیات مورد توجه قرار گرفت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: