به گزارش خبرگزاری برنا از قزوینِ؛ نصرت اله علیرضایی با اعلام این خبر اظهارداشت: آمار مبتلایان به کرونا ویروس طی دو هفته گذشته و در موج چهارم این بیماری بطور میانگین روزانه 10 نفر می باشد و بررسی روند این بیماری در این مدت تقریبا ثابت و شیب آن نزولی است.

فرماندار آوج گفت: از ابتدای شیوع کرونا ویروس تا کنون یک هزار و 22 نفر در سطح شهرستان به این ویروس مبتلا شده اند و تعداد فوتی ها نیز در این فاصله زمانی 48 نفر است.

علیرضایی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت شهرستان از نظر رنگ بندی کرونایی، نارنجی است بیان کرد: دور دوم واکسیناسیون با اولویت جمعیت افراد بالای 80 سال در شهرستان آغاز شده و در سه روز گذشته 160 نفر با مراجعه به مجتمع های درمانی ویژه واکسیناسیون در شهرهای آوج و آبگرم و دهستان حصار ولیعصر، تزریق واکسن را انجام دادند. 

وی عنوان کرد: با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته، واکسیناسیون یک هزار و 62 نفر از جمعیت بالای 80 سال در شهرستان انجام خواهد شد و پیش بینی می شود این طرح در مدت یک هفته آینده به پایان برسد.

فرماندار شهرستان آوج گفت:هر فردی با نگاه به اطراف خود می تواند شاهد بیرحمی این ویروس ناشناخته و خطرناک باشد لذا تاکید جدی داریم با ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از هرگونه جابجایی های غیرضروری به پایان عمر این بیماری در جامعه و بازگشت به دوران سلامت کمک کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: