به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ رضا شعبان نژاد از پیگیری و مکاتبات چندین ساله برای میزبانی از شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شال خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه شهر شال شهر عالم و شهید پرور است مردم و  اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شال با توجه به فضای معنوی این دانشگاه خواستار میزبانی از چند شهید گمنام بودند. 

وی افزود: خوشبختانه پیگیری های مستر دانشگاه آزاد شال به ثمر نشست و در نهایت با تشیع و تدفین دو شهید گمنام در دانشگاه آزاد شال موافقت شد.

شعبان نژاد یادآور شد : بر اساس برنامه ریز های انجام شده 26خرداماه پیکر دو شهید گمنام از شهر قزوین  پس از عبور از شهر های در مسیر وارد شهر شال خواهد شد  و با حضور گروه‌های مختلف مردم، مسئولان، دانشجویان و اساتید مراسم استقبال رسمی در ورودی شهر انجام و سپس مراسم تشیع و تدفین در محوطه دانشگاه آزاد شال برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: برنامه ریزی و هماهنگی و مقدمات استقبال باشکوه از شهدا گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی شال فراهم شده است و ما مشتاقانه و بی صبرانه برای میزبانی از پیکیر شهدای گمنام لحظه شماری می کنیم.

شعبان نژاد خاطرنشان کرد : در سال 99  مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شال با طراحی زیبا به بهره برداری رسید و پیکیر  دو شهید گمنام در محوطه این مسجد تدفین خواهند شد.

55

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه جنوب و غرب استان تاکید کرد: هم اکنون  دانشگاه آزاد اسلامی بوئین زهرا نیز میزبان دو شهید گمنام است.

وی ادامه داد: بدون تردید حضور پیکر شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی شال موجب ارتقا معنوی  این دانشگاه و نقطه عطفی در فعالیت های فرهنگی، دینی و ارزشی این دانشگاه خواهد شد.

شعبان نژاد  با اشاره ساخت یادمان شهدای گمنام در این دانشگاه خاطرنشان کرد: انشاالله پس از مراسم تشیبع و تدفین در کمترین زمان ممکن یادمان شهدا گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شال نیز طراحی و اجرا خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: