به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین روز چهارشنبه به همراه عیسی قبادی معاون اقتصادی استانداری، افضلی رئیس سازمان صمت، خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان، نصیری فرماندار البرز، یوسفی مدیرعامل شهر صنعتی البرز و چگینی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان از چند کارخانه صنعتی و تولیدی در شهر صنعتی البرز بازدید کرد.

شرکت تولیدی رامو که با ۷۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری راه اندازی شده سالانه ۱۴۰۰ تن قطعات تزریق پلاستیک  خودرویی، صنعتی، خانگی، سپر انواع خودرو، قطعات لوازم خانگی و  وافل ساختمانی  تولید می کند و برای ۵۱ نفر شغل ایجاد کرده است.

image_2021_6_9-11_19_1_386_1Zm

عباس قنبرزاده مدیرعامل شرکت در خصوص مشکلات خط تولید گفت: قطعی برق موجب ایجاد مشکل  شده و مواد از بین می رود و دستگاه ها چند ساعت طول می کشد راه بیفتد و خسارت زیادی به واحد وارد می کند.

وی افزود: زیربنای کار شرکت تزریق است اما دستگاهها قدیمی است و استهلاک و مصرف برق بالاست و چون صنعت تزریق پلاستیک هزینه بر است و سرمایه گذاری سنگین لازم دارد بانکها باید همراهی کنند تا تسهیلات نوسازی و طرح توسعه تامین شود‌.

قنبرزاده گفت: علیرغم همه مشکلات تاکنون بدهی بیمه ای و مالیاتی نداریم و برای نوسازی دستگاههای فرسوده ۲۵ میلیارد تومان لازم داریم و اگر همراهی صورت گیرد می توانیم سالی یک سیستم را نوسازی کنیم.

1111

وی اظهارداشت: در سالی که شعار حمایت از تولید داده می شود انتظار کمک و حمایت داریم و دولت باید نقش خود را بخوبی ایفا کند و در بازدیدها به حل مشکلات کمک کنند. 

شرکت تولیدی رامو ۱۰ هزار متر مربع مساحت دارد که ۶ هزار متر مربع ان فضای تولید و ۴ هزار متر فضای انبار است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: