به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ سید حسین بی نیاز در جلسه شورای مرکزی روابط عمومی های استان که در سالن جلسات اداره کل امور مالیاتی استان برگزار شد اظهارداشت: در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا از ابتدای انتشار این ویروس بیش از 13 هزار و 500 مورد محتوا و گزارش تصویری متنوع و کلیپ تولید شده و در فضای مجازی منتشر شده و همچنین 20 هزار و 400 مورد خبر دارای لینک (شناسنامه دار) تولید شده است.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل  استانداری قزوین گفت: در انتخابات ۱۴۰۰ نیز رسانه ها و فعالان عرصه اطلاع رسانی، با گفتمان سازی، اطلاع رسانی و ایجاد امید در جامعه به تقویت شور انتخاباتی کمک شایانی کردند.

بی نیاز تصریح کرد: برخی جریانها در داخل و خارج کشور با دمیدن بر بوق ناامیدی، دنبال دلسرد کردن و رخوت جامعه هستند و ما وظیفه داریم با رویکرد وحدت آفرینی و امیدافزایی به انسجام جامعه کمک کنیم.

67

وی با اشاره به نقش شورای مرکزی روابط عمومی های استان در تثبیت و تقویت جایگاه این حوزه اظهارداشت: مدیران ارشد دستگاههای اجرایی با نگاه تقویت بخشی به حوزه اطلاع رسانی و مسئولان و کارشناسان روابط عمومی با انگیزه و خلاقیت می توانند در انعکاس فعالیت های مجموعه خود موفق تر عمل کنند و ارتباط خود را با جامعه هدف تعمیق بخشند.

بی نیاز یادآورشد: تاسیس خانه روابط عمومی در استان مراحل اخذ مجوز خود را سپری می کند و با اتمام دوره فعلی شورای مرکزی روابط عمومی های استان در حال برنامه ریزی برای برگزاری انتخابات در تابستان هستیم و امیدواریم در آینده تحرک بیشتری را در این حوزه بسیار تاثیرگذار و حساس شاهد باشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: