سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد

با حکم استاندار قزوین، اسداله حمزئی با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری، محمد مهدی اعلایی استانداری قزوین با صدور حکمی سرپرست فرمانداری تاکستان را معرفی کرد.

در حکم استاندار قزوین خطاب به اسدالله حمزئی آمده است:

با عنایت به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی که از سرمایه‌های ارزشمند مجموعه وزارت کشور هستید به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان تاکستان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال و سرلوحه قرار دادن بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی، با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی، قانون مداری و عدالت محوری، با تأکید 

بر گره گشایی از مشکلات مردم شریف آن شهرستان، در راستای تحقق آرمان بلند عدالت، پیشرفت و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.

تلاش برای بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت گروه‌های مردمی، توسعه عادلانه زیرساخت‌های اقتصادی و حمایت همه جانبه از تولید، برنامه‌ریزی اصولی و جدی برای تعالی شاخص‌های فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی از طریق ارتباط مداوم با مردم و نخبگان، ارتقای سرمایه اجتماعی با رعایت اصل مهم مردم داری و تعامل سازنده و مستمر با همه دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی مورد انتظار است.

امید است با استعانت از درگاه ایزد منان و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در عمل به وظایف محوله موفق و موید باشید.

انتهای پیام

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده