طرح های سرمایه گذاری در صنعت شیلات حمایت می شود

رئیس سازمان شیلات کشور گفت: از سرمایه گذاری در اجرای طرح های آبزی پروری و صنایع وابسته حمایت جدی می کنیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی برنا از قزوین؛ در سی و ششمین دوره انتخاب و معرفی نمونه های بخش کشاورزی استان قزوین روز پنجشنبه با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، اعلایی استاندار،  سید حسین حسینی رئیس سازمان شیلات کشور، لطف الله سیاهکلی و فاطمه محمد بیگی نمایندگان قزوین در مجلس شورای اسلامی، علی اکبر مویدی رئیس موسسه آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی، میثم پیله فروش معاون اقتصادی استاندار و جمعی از فعالان عرصه کشاورزی، از ۴۷ نفر از کشاورزان نمونه ملی و استانی تجلیل شد. 

سید حسین حسینی در این مراسم اظهارداشت: امام راحل مردم را با کلید واژه جهاد آشنا کردند که امروز هم این محور با  تفکر و مدیریت جهادی می تواند راهگشای مشکلات کشور باشد.

وی افزود: جهاد سازندگی در زمان دفاع مقدس توانست خدمات ارزشمندی در پشتیبانی از جنگ ایفا کند و امروز با همان رویکرد میتوانیم به توسعه و عمران کشور کمک کنیم.

رئیس سازمان شیلات کشور یادآورشد: تحریم ها در واقع ظلم ناجوانمردانه به کشوری است که دنبال خودکفایی می رود لذا بدخواهی دشمنان ایجاب می کند با سرعت بیشتری به سمت خودکفایی کشاورزی برویم و از وابستگی نجات یابیم.

image_2022_6_23-14_30_29_411_XOq

حسینی بیان کرد: ایران با گذشته تاریخی غنی و نیروی انسانی و امکانات و ظرفیت های بالقوه می تواند در کم اثرکردن تحریم ها با تامین امنیت غذایی موفق باشد و در این عرصه بخش کشاورزی اهمیت دوچندان دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: اگر از کشاورزی صحبتی شود بدون تردید دشت قزوین به عنوان یک ظرفیت بی نظیر در اذهان تداعی می کند و در سال تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین باید از این ظرفیت بهتر استفاده کنیم.

رئیس سازمان شیلات افزود: استان قزوین در حوزه شیلات و ماهی های زینتی و نیز صنایع وابسته ظرفیت های ارزشمندی دارد که تلاش می کنیم با حمایت های جدی زمینه توسعه این صنعت در استان را بیشتر از گذشته مهیا کنیم.

0000

حسینی گفت: با نگاه هم زیستی کشاورزی و صنعت می توان به دستاوردهای خوبی رسید و اشتغال و تولید را رونق بخشید.

در ادامه از 10 کشاورز نمونه ملی و 37 کشاورز نمونه استانی تجلیل شد.

انتهای پیام

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده