رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای قزوین ابقا شد

مرتضی گلشاهی رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای قزوین در سمت خود ابقا شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی برنا از قزوین؛ مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای استان قزوین روز دوشنبه با حضور سیدمحسن موسوی دبیر فدراسیون، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان و سایر اعضای مجمع در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.​

image_2022_8_1-12_10_50_746_rF8

مرتضی گلشاهی رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص و پیوند اعضای استان در این مجمع اظهار کرد: صیانت از قهرمانان و اعزام آنها به مسابقات ورزشی، توسعه و همگانی کردن ورزش بیماران خاص، کشف تعداد بیشتری از ورزشکاران، راه اندازی هیئت در تمامی شهرستان ها و توجه ویژه به ورزش بانوان و ورزش روستایی از جمله برنامه های پیش بینی شده این هیئت در چهار سال آینده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در جذب ورزشکاران دچار مشکل هستیم و تعداد محدودی ورزشکار جذب این هیئت می شوند اولین اقدام ما در رشته های مصوب این است که تعداد ورزشکاران را افزایش دهیم.

image_2022_8_1-12_8_5_837_G3i

گلشاهی با بیان اینکه پیگیر احداث خانه ورزش بیماران خاص در استان هستیم، تصریح کرد:  در حال حاضر بیماران تالاسمی، ام اس، همودیالیز، دیابت و هموفیلی در استان فعالیت دارند.

وی یادآور شد: ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بهزیستی برای شناسایی جامعه هدف و ارائه خدمات بهتر در دستور کار ما قرار دارد.

تنها کاندید این مجمع، مرتضی گلشاهی بود که موفق شد با ارائه برنامه های خود ۱۵ رای اعتماد از ۱۷ عضو مجمع را کسب کند و سکان هدایت این هیئت را به مدت چهار سال دیگر در دست بگیرد.

انتهای پیام

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده