خلوص نیت، ایمان وخستگی ناپذیری از مهمترین ویژگی های یک بسیجی است

خلوص نیت، ایمان وخستگی ناپذیری از مهمترین ویژگی های یک بسیجی است

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین گفت: تقوا، خلوص نیت، خستگی ناپذیری و امیدآفرینی از مهمترین ویژگی های یک بسیجی واقعی است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی برنا از قزوین؛ یازدهمین اجلاسیه بزرگ بسیجیان استان قزوین روز پنجشنبه با حضور  قاضی زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، آیت الله عابدینی امام جمعه، اعلایی استاندار، رجب رحمانی رئیس مجمع نمایندگان استان در استانداری برگزار شد. 

آیت الله عابدینی در این مجمع با بیان برخی ویژگی های بسیجیان اظهارداشت: مهمترین ویژگی بسیجی ایمان و اعتقاد به خداست که راه درست را تشخیص دهد.  

89

وی افزود: بسیجی هیچ مانعی در مسیر خود نمی بیند و چون با تقواست و سیره و سلوک یک انسان واقعی را پیشه کرده با ایمان به بصیرت می رسد و هم خودش روشن است و هم مسیر روشن را به دیگران معرفی می کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تصریح کرد: بسیجی واقعی اخلاص دارد و محبوبیت جهانی شهید سلیمانی به دلیل خلوص نیت وی بود.

عابدینی یادآورشد: بسبجی یعنی انسان با برکت که سرمایه خود را برای زندگی از همین عامل کسب می کند و همواره برای شهادت آمادگی دارد و خستگی ناپذیر است.

وی گفت: امیدآفرینی و امید بخشی از دیگر خصلت های بسیجی است و به فرموده  قرآن، ملامت بر روی این افراد تاثیری ندارد.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین اظهارداشت: رسالت بسیجیان اقامه نماز است و یک بسیجی باید مسجد محله خود را آباد کند.

وی بیان کرد: در جامعه ای که نماز اقامه می شود فساد و فحشا و منکر کاهش می یابد و امنیت برقرار شده و بساط اشرار برچیده می شود.

45

آیت الله عابدینی افزود: امر به معروف و نهی از منکر از دیگر رسالت های یک بسیجی است و این وظیفه نباید به فراموشی سپرده شود.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده