رزمایش ترافیکی طرح نوروزی در استان قزوین آغاز شد

رزمایش ترافیکی طرح نوروزی در استان قزوین آغاز شد

رزمایش ترافیکی طرح نوروزی در محل قرارگاه پلیس راه قزوین به زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی برنا از قزوین؛ رزمایش ترافیکی طرح نوروزی روز سه شنبه با حضور ابوالحسن کبیری معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین؛ سردار ابراهیمی فرمانده انتظامی استان، سردار شفیعی فرمانده لشکر 16 زرهی، سرهنگ ذاکری منش فرمانده پلیس راه، سرهنگی حسن پور رئیس پلیس راهور، علیمی مدیرکل مدیریت بحران، جواد حق لطفی مدیرکل راهداری، لیلا قریب مدیرکل امور روستایی، خوئینی مدیرعامل جمعیت هلال احمر، خزائلی مدیرکل میراث فرهنگی، در قرارگاه پلیس راه قزوین زنجان برگزار شد.

photo_2023-03-14_15-49-46

ابوالحسن کبیری در این رزمایش اظهارداشت: از تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس در برقراری امنیت در حوزه های مختلف امنیت جانی و حفظ امنیت روانی تشکر و قدردانی می کنیم.

کبیری تصریح کرد: چشمان بیدار نیروهای امنیتی و اطلاعاتی کمک کرده تا کارها در مسیر کاهش حوادث پیش برود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: در ایامی که ماه رمضان را همزمان با عید نوروز تجربه می کنیم شاهد افزایش تردد خودروها و مسافران در استان خواهیم بود که خدنت رسانی به مسافران به تلاش شبانه روزی نیاز دارد.

photo_2023-03-14_15-49-52

وی بیان کرد: حضور نیروهای امدادی و پلیس در جاده ها در فصول مخاتلف سال و در بدترین شرایط جوی در برف و باران و بوران و طوفان جای قدردانی دارد و حضور نیروهای امئدادی موجب آرامش خاطر مسافران و رانندگان می شود.

photo_2023-03-14_15-50-17

کبیری اظهارداشت: کارشما عبادت است و تامین امنیت در جاده ها خدمت بزرگی است که امیدئاریم با برنامه های طرح نوروزی امسال نیز شاهد کاهش حوادث باشیم.

photo_2023-03-14_15-49-22

در ادامه نیروهای امدادی پلیس راه، راهور، آتش نشانی، راهداری، هلال احمر، امداد خودرو، اورژانس و مدیریت بحران از مقابل جایگاه رژه رفتند.

photo_2023-03-14_15-49-04

طرح نوروزی در استان قزوین تا 14 فروردین سال آینده ادامه دارد.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده