مدیران تربیت بدنی دانشگاههای استان قزوین راههای توسعه ورزش قهرمانی را بررسی کردند

مدیران تربیت بدنی دانشگاههای استان قزوین راههای توسعه ورزش قهرمانی را بررسی کردند

در گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه های استان قزوین در دانشگاه بین المللی امام خمینی( ره ) رااهای توسعه ورزش قهرمانی در مراکز علمی بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جلسه هم اندیشی مدیران تربیت بدنی با محوریت برگزاری جشنواره های ورزش زمستانی و انتخابی المپیاد ورزش های همگانی برای اعزام به المپیاد سراسری سال ۱۴۰۲ استان مرکزی (دانشگاه صنعتی اراک) و لیگ های استانی در رشته های فوتسال، والیبال و بسکتبال ۳ نفره در محل آمفی تئاتر بوستان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

ورزش 3

در این مراسم محمود حیدری رئیس هیئت ورزش های دانشگاهی استان گفت: با فراهم شدن زمینه  فعالیت های ورزشی اقشار مختلف دانشگاهی به ویژه دانشجویان دختر و پسر تلاش شده تا انگیزه لازم برای رقابت های ورزشی در راستای توسعه و گسترش ورزش دانشگاه های کشور همسو با اهداف فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی کشور محقق شود.

وی افزود: در برنامه جامع ورزش وزارت علوم و وزارت ورزش تقویم خوبی تدارک دیده شده که برای اجرای آن مصمم هستیم.

در ادامه مدیران حاضر در جلسه دیدگاه های خود را در خصوص نحوه برگزاری مسابقات بیان کردند.

همچنین اولین نشست اعضای هیئت رئیسه ورزش های دانشگاهی استان قزوین با حضور قاسم زاده رئیس دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) و همتی عطیف معاون دانشجویی دانشگاه، محسن حق شناس نایب رئیس شورای شهر در محل سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

ورزش

در این قاسم زاده رئیس دانشگاه به نقش کلیدی دانشگاه در استان و کشور اشاره کرد و گفت: ورزش قهرمانی با رویکرد علمی در سطح استان و کشور باید نهادینه شود و همه تلاش منی کنیم تا ورزش در دانشگاهها چجدی گرفته شود.

وی بیان کرد: وجود ورزشکاران مستعد در رشته های مختلف در دانشگاهها این ظرفیت را ایجاد کرده تا بتوانیم ضمن شناسایی استعدادهای ورزشی در مسیر قهرمانی هم کارهایی را انجام دهیم.

انتهای پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار قزوین

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار قزوین

    اخبار برگزیده