به گزارش خبرنگار برنا در قزوین؛ غلامرضا حسن پور فرماندار البرز اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای زنان با تاکید بر بزرگداشت مقام زن و توجه به توسعه نقش بانوان و خانواده از 22 لغایت 27 فروردین ماه سالجاری در 40 غرفه و دو بخش شامل خدمات مشاوره ای _ مهارت های  آموزشی و هم چنین عرضه دستاوردها و توانمندی های زنان روستایی ،حمایت از تولیدات ملی و صنایع داخلی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در حوزه های مختلف با همکاری دستگاه های اجرایی و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان خدماتی در حوزه های مختلف از جمله مشاوره تحصیلی، ازدواج ،صیانت از حقوق شهروندی، آموزش چهره به چهره خدمات امدادی، خدمات آموزشی و تفریحی به کودکان شامل قصه گویی ، تهیه کار دستی با وسایل دور ریز و... نیز بصورت رایگان ارائه می گردد .

فرماندار البرز تصریج کرد: حمایت از برگزاری اینگونه نمایشگاه ها،‌ نشانگر همدلی همه دستگاه ها است و برگزاری آن در سطح استان را می توان به فال نیک گرفت.

این مقام مسوول خاطرنشان کرد: برگزاری مستمر این قبیل نمایشگاه ها یادآوری بیش از بیش نقش موثر زنان در تحکیم بنیان خانواده، اقتصاد خانواده و... کمک شایانی خواهد کرد .

فرماندار البرز