به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛  طی مراسمی با حضور داود محمدی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و محمد مشهدی آقایی مدیر کل ورزش و جوانان استان،  حسن پور فرماندار البرز و مسوولان استانی و شهرستانی از آرمین افراز دارنده مدال طلای ووشو جوانان آسیا تجلیل به عمل آمد.

مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم گفت: این قهرمانی را به فال نیک می گیریم و تداوم افتخار آفرینی در رشته ووشو و دیگر رشته های ورزشی را در کنار اهمیت دادن به فضایل اخلاقی، برای قهرمانان ارزشمند استان خواستار هستیم.

مشهدی آقایی ادامه داد: ورزشکاران اخلاق مدار قهرمانان واقعی میدان های ورزشی هستند که به طور مثال ماندگاری یاد و نام جهان پهلوان تختی در اذهان مردم نه به واسطه مدال آوری و درخشش در مسابقات ورزشی بلکه به واسطه داشتن منش پهلوانی و روحیه جوانمردی با توسل به ائمه اطهار(ع) بوده است.

دکتر داود محمدی رییس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم قزوین البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز افتخار آفرینی ورزشکار الوندی را موجب فخر و مباهات جامعه ورزش استان خواند و از همکاری نزدیک مسوولین شهر الوند با ورزش تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم از آرمین افراز با اهدا لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد.

اداره ورزش (1)