به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، قدیر موسی خانی  معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: این مانور از سوی سازمان آتش نشانی و با مشارکت مسئولان و کارکنان آبفای قزوین به منظور هماهنگی و آمادگی بیشتر دستگاه های اجرایی و ادارات سطح شهر برای امداد رسانی و هماهنگی لازم جهت مقابله با بلایای طبیعی و غیر طبیعی بویژه آتش سوزی در زمان بروز حوادث برگزار شد.

موسی خانی افزود: تخلیه اضطراری کارکنان، اطفای حریق در طبقه فوقانی ساختمان، جستجوی طبقات، نجات مصدومین، شلنگ کشی و آبرسانی به طبقات، تهویه دود و خروج اضطراری از مراحل اصلی این مانور مشترک بود.

وی ادامه داد: قبل از برگزاری این مانور مشترک نیز، آموزش های لازم نحوه مقابله با آتش سوزی و استفاده از خاموش کننده ها به پرسنل این اداره ارائه شد.

وی افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین در تلاش است که با برگزاری مانورها و برنامه های آموزشی مختلف، ضمن ارزیابی نقاط ضعف و قوت خود، آمادگی کارکنان و تجهیزات خود را حفظ و ارتقا بخشد و هماهنگی لازم با سایر دستگاه ها و ادارات در زمان بحران را افزایش دهد، که به همین منظور در هفته گذشته 4مانور مختلف در سطح شهر برگزار کرده است.

سازمان آتش نانی