محمد مشهدی آقایی مدیرکل ورزش و جوانان استان با انتشار پیامی ، ارتحال حضرت آیت ا... اکبر هاشمی رفسنجانی یار دیرین و وفادار امام و رهبری و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت .متن این پیام بدن شرح می باشد:
بسم ا...الرحمن الرحیم

ضایعه درگذشت یار دیرین امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری مدظله العالی که تکیه گاه کم نظیری برای انقلاب اسلامی بودند، موجب تاثر و تالم شدید است.درخت تناور جمهوری اسلامی ایران از نخستین جوانه‌های نهال نوپای انقلاب اسلامی تاکنون، بزرگمردی را در کنار داشت که تمام عمر پرارزش خویش را وقف به ثمر نشستن آن نمود.

رحلت جانسوز فقیه و عالم مجاهد و نستوه حضرت آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی، تاریخ ناطق انقلاب اسلامی و یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ، داغی است بر دل نهضت همیشه بیدار انقلاب اسلامی و اندوهی سهمگین برای رهبر و مردم ایران اسلامی ...

اینجانب ضایعه‌ رحلت این عالم مبارز، سردار سازندگی و بزرگمرد سیاست کشور که سرتاسر عمر باعزت خود را در سنگرهای مختلف خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی گذراند را به پیشگاه قطب عالم امکان حضرت ولی‌عصر (عج)،نایب برحقش ولی امر مسلمین جهان مقام معظم رهبری حضرت آیت ا...العظمی خامنه ای(مدظله العالی)، آحاد مردم شریف ایران اسلامی و به‌ویژه خاندان معظم هاشمی تسلیت عرض نموده و برای روح بلند ایشان از درگاه حضرت حق‌تعالی، رحمت و غفران الهی را مسئلت دارم.

بی‌شک خدمات ارزنده‌ی آن بزرگمرد در طول دوران مبارزات و سال‌های پس از انقلاب، هیچگاه از خاطره‌ها محو نخواهد شد.