به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛مهران قاسمی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان قزوین در گفت و گوی اختصاصی با برنا با تبریک هفته جوان درباره برنامه های این هفته اظهارکرد: برای نخستین بار در استان قزوین و با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور جشنواره حضرت علی اکبر(ع) با عنوان جشنواره نشاط و امید برگزارمی شود.

 قاسمی ادامه داد:این جشنواره بصورت مجزا در همه شهرستان ها و برخی شهرهای استان برگزارخواهدشد که می تواند به ارتقای نشاط در میان جوانان کمک کند.

وی با اشاره به دیگر برنامه های این هفته در قزوین خاطرنشان کرد:همچنین طی برنامه ای دیگر در استان قزوین از 100 جوان برتر و برگزیده در زمینه های اجتماعی و فرهنگی و کارآفرینی و نیز معلم و پزشک و کارگر و کشاورز جوان تجلیل بعمل خواهدآمد.

معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان قزوین درخصوص ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان آوج که صبح امروز برگزارشد هم گفت:این ستاد برای نخستین بار در شهرستان آوج برگزارشد که با تاکیدات استاندار بناداریم این ستاد را در همه شهرستان ها برگزارکنیم.

قاسمی در خاتمه یادآورشد:خانه جوان با کمک مسئولان ظرف یک ماه آینده در قزوین راه اندازی می شود که می تواند به حل مشکلات جوانان کمک شایانی کند.