به گزارش خبرکزاری برنا از قزوین؛ هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی استان قزوین در آیین افتتاحیه نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" و "دُرّ ماندگار" اظهار کرد: دستیابی به رشد اقتصادی نیازمند ترویج و گسترش فرهنگ استفاده از کالای ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی است و تولید محصولات با کیفیت یکی از لزوم جلب اطمینان مصرف کنندگان برای استفاده از کالا است.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین ادامه داد: توانایی صنعتگران و تولیدکنندگان به حدی رسیده است که نه تنها در عرصه داخلی بلکه در عرصه بین المللی نیز می توانند با محصولات خارجی رقابت کنند.

طاهرخانی افزود: برای معرفی تولیدات و محصولات جدید، بسترسازی مناسب یکی از اقداماتی است که باید صورت بگیرد و برگزاری نمایشگاه ها فرصت بسیار خوبی را ایجاد می کند.  

این مسوول عنوان کرد: دومین نمایشگاه "خانه ایرانی، کالای ایرانی" با حضور بیش از 90مشارکت کننده در فضایی به مساحت 4000مترمربع در حوزه های لوازم خانگی، دکوراسیون منزل، لوستر و ... تا تاریخ 22تیر ماه برگزار می باشد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی قزوین ابراز کرد: امیدواریم با عنایت به فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با برگزاری این نمایشگاه حمایت از کالای ایرانی رواج پیدا کند و به رشد اقتصادی دست یابیم.

طاهرخانی اضافه کرد: در راستای حمایت از کالای ایرانی، دومین نمایشگاه اکسپو و حراج آثار هنری هنرمندان استان قزوین از تاریخ 9لغایت 12مرداد ماه برگزار خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: همچنین در اواخر آبان ماه سال جاری شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین میزبان برگزاری کنگره بزرگداشت 3000شهید استان قزوین خواهد بود.