به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ احسان شهبازی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بویین زهرا با اعلام این خبر گفت: در طی تیرماه سال 97 اقدامات لازم و مناسب جهت ایمن سازی و بهسازی در محورهای مواصلاتی شهرستان بویین زهرا صورت گرفته است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بویین زهرا در خصوص اقدامات انجام گرفته عنوان کرد: تسطیح و پاکسازی و رگلاژ شانه راهها 450000متر، آسفالت مصرفی جهت لکه گیری و روکش 40تن و تنقیه پاکسازی پل و آبرو 25عدد از اقدامات صورت گرفته توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بویین زهرا می باشد.

شهبازی در خصوص عملیات انجام شده راهداری این شهرستان گفت: تسطیح و تیغه زنی راههای خاکی 5کیلومتر، انسداد راههای غیر مجاز(ورود به آزادراهها) 6مورد، شستشوی علائم و تابلوها 700مورد و جمع آوری تابوهای فرسوده 15عدد از جمله دیگر عملیات راهداری انجام شده در این شهرستان می باشد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات انجام شده درحوزه راهداری شهرستان بویین زهرا بیان کرد: خاکریزی دهانه پل ها 40دستگاه، تهیه و نصب تابلوها 40عدد، پاکسازی سطح جاده از سنگ 50مورد، جمع اوری خاکهای اضافی، زباله و ضایعات 160متر مکعب از دیگر اقدامات و عملیات صورت گرفته در طی تیر ماه 97 در حوزه استحفاظی این شهرستان می باشد.

پایانه ها2