به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مجید رضایی مدیرعامل جدید باشگاه کاسپین پس از انتصاب به این سمت در گفت و گوی اختصاصی با برنا با اشاره به هدف گذاری این تیم برای صعود به لیگ یک فوتبال کشور اظهارکرد: امسال همه تلاشمان را برای موفقیت کاسپین انجام داده و این تیم را برای صعود می بندیم که نقش تماشاگران و رسانه ها در این زمینه خیلی مهم است.

رضایی درخصوص نحوه حضور خود در این مسند گفت: طی تماس مهندس زاهدپور مسئول امور شهری استانداری قزوین ایشان گفتند که روی بنده به جمع بندی رسیدند و من هم پس از یک هفته جهت حضور در این مسند اعلام آمادگی کردم.

وی از همه دست اندرکاران این باشگاه ازجمله صفری شهردار و زاهدپور و مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان و هیات فوتبال قزوین که اجازه ندادند این تیم منحل شود؛ تشکرکرد.

سرمربی سابق کاسپین تشریح کرد: ابتدا قرار بود این باشگاه به بخش خصوصی واگذار شود که باتوجه به عدم صلاحیت افراد این موضوع منتفی شد.

رضایی درخصوص کناره گیری از جام حذفی اظهارکرد: قبلا گفته بودند که در جام حذفی نباشیم که به نظرمی رسد این قضیه قطعی شده است.

وی با تاکید بر حضور مقتدرانه در لیگ دو اذعان کرد: بنده هنوز در دفتر باشگاه مستقر نشده ام ولی با تمام قدرت به استقبال فصل جدید رقابتهای لیگ دو می رویم.

مدیرعامل جدید باشگاه کاسپین درباره انتخاب سرمربی و کادر فنی این تیم هم توضیح داد: سعید دقیقی جوان و باانگیزه، به کار خود ادامه می دهد و خوشبختانه مشکلی باهم نداریم.

رضایی درخصوص تمرینات این تیم خاطرنشان کرد: تمریناتمان از روز گذشته آغاز شده و طی چند روز آینده توسط آقای دقیقی از بازیکنان بومی تست گیری خواهد شد.

وی ادامه داد: سپس اردوی یک هفته ای را در شمال برگزار خواهیم کرد که در قالب آن سعی می کنیم 4-3 بازی دوستانه با تیم های شمالی انجام دهیم.

مدیرعامل جدید باشگاه کاسپین از زحمات مهندس عصارزاده و مدیران سابق باشگاه کاسپین تشکرکرد و افزود: دفتر جدید باشگاه به زودی راه اندازی و در آن مستقر می شویم.

رضایی درخصوص اعمال نظر در مسائل فنی تیم گفت: در مسائل فنی تیم دخالت نمی کنم ولی نظارت و همکاری با سرمربی وجود خواهد داشت.