به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مراسم بدرقه ورزشکاران و مربیان قزوینی اعزامی به مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا با حضور زاهدی استاندار، داود محمدی و سیده حمیده زرآبادی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، علیرضا آشنا گر معاون سیاسی امنیتی استانداری، عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان استان جمعه شب در قزوین برگزار شد.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در این مراسم گفت: شما ورزشکاران باید بدانید که دعای ملت ایران بدرقه راهتان است لذا انتظار می رود همه تلاشتان را بکار گیرید تا مدال آور شوید.

وی اضافه کرد: با جدیت از شما حمایت خواهیم کرد و امیدوارم با ۱۰مدال بازگردید و موجب افتحار استان و کشور شوید.

استاندار تصریح کرد: همه شما شایسته مدال هستید اما هر ورزشکاری که صاحب مدال شود هدیه نقدی ما را دریافت خواهد کرد.

زاهدی گفت: به هر ورزشکاری که مدال طلا بگیرد ۳۰ میلیون تومان، نقره ۲۰ میلیون تومان و برنز ۱۵ میلیون تومان پاداش تعلق خواهد گرفت.

در ادامه مراسم بدرقه ورزشکاران انجام شد.

از استان قزوین دو مربی به نام های محمدرضا خیرخواه در رشته ژیمناستیک، علیرضا بلاغی در سنگ نوردی و ۱۰ورزشکار شامل: تهمینه کربلایی صادقی در پنچاک سیلات، ابراهیم برخورداری در تیراندازی تفنگ و اسماعیل عبادی در تیراندازی با کمان، مهدی و رضا علیپور در سنگ نوردی، مهدی مرندی در والیبال، رامین رامندی و حمیدرضا گروه ای در سپک تاکرا، حسین زنجانیان در دوچرخه سواری کوهستان و بهمن عسگری در کاراته به رقابت های آسیایی عزیمت می کنند.

در مسابقات ۲۰۱۸ جاکارتا ۳۷۸ورزشکار زن و مرد در ۴۲رشته شرکت می کنند.