به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ حسین حیدری مسئول ورزش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: صعود به قلل مرتفع جزو برنامه های تیم کوهنوردی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان است و در این راستا هر ساله شاهد صعود از سوی تیم کوهنوردی این اداره کل به ارتفاعات استان های مختلف کشور هستیم.

وی عنوان کرد: رضا رحمانی راننده دستگاه پیکور این اداره کل بمناسب گرامیداشت دهه کرامت و در راستای ایجاد فرهنگ تندرستی و سلامت و با هدف توسعه ورزش کوهنوردی طی صعودی دو روزه موفق به فتح قله دماوند شد.

مسئول ورزش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اظهار داشت: با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته، این اداره کل در نظر دارد در راستای ترویج فرهنگ تندرستی و توسعه ورزش کارمندی برنامه های ورزشی مختلفی در سال جاری برای کارکنان این اداره کل برگزار نماید.

حسین حیدری در خصوص رشته های ورزشی فعال در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: فوتسال، شطرنج، پرتاب دارت و والیبال از جمله رشته های ورزشی این اداره کل می باشد که به طور مستمر مسابقات این رشته در طی سال برگزار می شود.