به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ در پیام عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن ۲۱مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک اعلام کرد: صنایع کوچک، شهرکها و نواحی صنعتی در توسعه صنعتی، اشتغال پایدار، رونق اقتصادی، افزایش تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی از جایگاه و اهمیت ویژه ای برخوردارند و می توانند در خودکفایی کشور نقش اساسی، بی بدیل و کلیدی داشته باشد.

متن کامل پیام استاندار به شرح زیر است:

بیست و یکم مرداد ماه روز ملی حمایت از صنایع کوچک را برجهادگران عرصه تلاش و تولید، پیشکسوتان، کارآفرینان، نخبگان اقتصادی حوزه صنایع کوچک و سرمایه گذاران صنعتی که در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقش اساسی ایفا کرده تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

در وضعیت حساس کنونی جامعه که ایجاد اشتغال، حمایت از تولید و خرید کالای ایرانی، توجه به معشیت مردم و توزیع عادلانه درآمد همواره از دغدغه های مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران می باشد، توسعه صنایع کوچک جز با همت تمامی تاثیر گذاران این حوزه تحقق نخواهد یافت. ضمن تقدیر و تشکر از مدیران حوزه صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی استان به کلیه دستگاههای اجرایی اقتصادی و خدمات رسان استان ابلاغ می کنم در سالی که مقام معظم رهبری به عنوان سال "حمایت از کالای ایرانی"  نامگذاری نموده یار و یاور شما و تسهیلگر در حل مشکلات پیش روی صنعت باشند.

توفیق خدمت گذاری شایسته توسط سرمایه گذاران و صنعتگران عزیز را از خداوند قادر متعال خواستارم.

عبدالمحمد زاهدی

استاندار قزوین