به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مسابقات 5جانبه شنا با حضور تیم های زنجان، خرمدره، ابهر، بویین زهرا و تاکستان و با حمایت مالی "اتوگالری غفاری" در استخر مروارید تاکستان برگزار و با درخشش شناگران استخر مروارید همراه شد.

شنا2

در این مسابقات شناگران در رده‌های سنی 13 تا  ١٧سال باهم به رقابت‌ پرداختند که در پایان تیم استخر مروارید در رده سنی 13تا 14 مقام نخست را از آن خود ساخت و زنجان موفق شد در هر دو رده سنی در جایگاه دوم قرار بگیرد.

 همچنین تیم‌ های خرمدره، ابهر و بویین زهرا  نیز در هر دو مقطع سنی در جایگاه های بعدی ایستادند.

آرین طاهرخانی در رده سنی15-17 قورباغه 66 و 100اول، مهدی رحمانی در 66متر قورباغه دوم و آرش رحمانی در 100متر شنای قورباغه از تیم شنای استخر مروارید سوم شدند.

حمیدرضا طاهرخانی در 66متر کرال سینه در رده سنی 11- 12 سال به مقام نخست دست یافت. پدرام رحمانی رضا در 33متر کرال سینه در رده سنی 10- 9 سال  اول شد و پوریا رحمانی در 33متر قورباغه در رده سنی 10- 9سال در مکان دوم ایستاد.

امیرعلی طاهرخانی نیز در کرال سینه  در رده سنی 8-6 سال به مقام دوم رسید.

 نریمان رحمانی در رده سنی 8-6 سال پای کرال سینه به مقام سوم دست یافت.

 پوریا رحمانی در پای کرال سینه 8-6 سال به مقام نخست دست یافت و سهند رحمانی در پای کرال سینه در رده سنی 8- 6 به مقام دوم رسید.

آریا رحمانی حبیب در پای کرال سینه در رده سنی 8- 6 سال به مقام نخست رسید.

 آوند رحمانی هم در همین رشته و رده سنی دوم شد و اهورا طاهری جواد در پای کرال سینه به مقام دوم دست یافت.

 ارمیا طاهری جواد در پای کرال پشت عنوان دوم را بدست آورد.

"داود رحمانی" مربی شنا و سهام دار استخر مروارید گفت: برای اولین بار استخر مروارید میزبان مسابقات پسران در تمام رده های سنی از 5شهر بود.

رحمانی در ادامه یادآور شد: همکاری و همراهی صمیمانه و دلسوزانه آقای "محمدرضا غفاری" اسپانسر ورزش تاکستان به ویژه در رشته شنا باعث تشویق و دلگرمی ورزشکاران خواهد شد و وی حامی بزرگی برای ورزشکاران این شهرستان به شمار می رود.

همچنین "محمدرضا غفاری" اسپانسر بزرگ ورزش تاکستان نیز در سخنانی اظهار داشت‌: کیفی‌ سازی با محوریت اخلاق‌ مداری‌، ورزشکاران سازمان یافته‌، سرمایه‌ گذاری در رده‌ های سنی پایین‌، ایجاد انگیزه برای ورزشکاران و استعدادیابی از اهداف برگزاری این مسابقات است که بنده تمام قد در خدمت ورزش و رزشکاران خواهم بود.

مدیرعامل اتو گالری غفاری اضافه کرد: برگزاری مداوم مسابقات و محقق شدن این امر بطور هر 3ماه یکبار بر کیفیت فنی و اجرایی آن اضافه خواهد کرد و ما می توانیم در دوره های بعدی برگزاری مسابقات از شناگران و استان های مطرح شنا دعوت به عمل بیاوریم.

غفاری با اعلام این خبر که 13 آبان میزبان مسابقات چند جانبه شنا در استخر مروارید خواهیم بود، خاطرنشان کرد: در همین راستا پس از رایزنی سهام دار استخر مروارید  با استان های مختلف که در بازدید از مسابقات شنا انجام شد؛ میزبان 10استان کشور در 13آبان امسال خواهیم بود.

وی یادآور شد: این مسابقات در استخر بزرگ مروارید تاکستان برگزار خواهد شد.

شنا3