به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ "مجتبی فرهادی" دروازه بان تیم فوتبال کاسپین در گفت و گوی اختصاصی با برنا با اشاره به حضور خود در چارچوب دروازه این تیم در چهاربازی و دریافت سه گل اظهارکرد: با بدشانسی در این بازی ها گل ها بدی خوردم و می توان گفت فوتبال روی بدش را به من نشان داد.

فرهادی ابرازکرد: این گلها روی ناهماهنگی بازیکنان و البته بی تجربگی آنها به ثمر رسید و سعی می کنم در بازی های آینده با کمک هم تیمی ها جلوی این اشتباهات را بگیرم.

وی توضیح داد: برابر استقلال اهواز روی یک شوت غافلگیرکننده گل خوردم و مقابل شهرداری همدان هم شاهد گل به خودی بودیم و در بازی با سردار بوکان هم یک گل در دقایق پایانی دریافت کردیم که آن هم روی اتفاقات فوتبالی بود.

دروازه بان تیم فوتبال کاسپین تاکیدکرد: این شکست ها و گل ها چیزی از انگیزه های مجموعه کاسپین برای صعود کم نمی کند چراکه از ابتدا این تیم برای صعود بسته شده است.

فرهادی با بیان اینکه برای هماهنگی بیشتر بین بازیکنان و کسب نتایج خوب مقداری زمان می برد، افزود: کاسپین این فصل بازیکنان خوبی را در اختیار گرفته و با تلفیقی از بازیکنان بومی و غیربومی می تواند راه صعود را هموار کند.

وی ادامه داد: چند هفته برای شکل گیری تیم زمان می برد و ان شاءالله از هفته های آتی شاهد کاسپین واقعی خواهیم بود.

دروازه بان تیم فوتبال کاسپین با اشاره به بازی هفته ششم این تیم برابر مقاوت تهران اذعان کرد: در این بازی فقط برای خوشحالی سعید دقیقی بازی می کنیم چراکه ایشان طی این مدت خیلی در فشار بودند و امیدواریم با کسب سه امتیاز این دیدار بتوانیم سرمربی تیم را خوشحال کنیم.