به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مجید عظیمی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز با بیان اینکه دیدار با خانواده‌های شهدا یکی از مهمترین برنامه‌ های کنگره ملی بزرگداشت 3هزار شهید استان قزوین است، گفت: در این دیدارها مسوولان از مقام والای والدین و همسران شهدا تجلیل کردند.

وی با اشاره به کنگره ملی بزرگداشت 3هزار شهید استان قزوین گفت: این کنگره به منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و شناساندن سیره‌ی شهدا به آحاد جامعه به ویژه جوانان برگزار می‌ شود.

این مقام مسئول افزود: در برگزاری کنگره، برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده تا ضمن تجلیل از مقام والای خانواده‌های شهدا، اقشار مختلف مردم بیشتر با سیره و منش شهیدان آشنا شوند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان البرز افزود: طی اجرای این برنامه با 226خانواده شهید در شهرستان البرز دیدار شده که از آمار فوق 93والدین شهید و یکصد و 33همسر شهید بودند.

این مسوول گفت: این دیدارها همزمان با سراسر استان قزوین در قالب اکیپ‌هایی با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی، سپاه پاسداران، ائمه جماعات، اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداری، بخشداری و دهیاری در مناطق مختلف استان هم صورت گرفت.