به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ مجید احمدپور رئیس هیات تنیس خاکی قزوین پس از ابقا در این سمت اظهارکرد: تنیس قزوین ظرفیت‌های بسیار خوبی برای پیشرفت دارد و با برنامه ریزی و تلاش ارکان هیات در 4سال آینده رنکینگ تنیس قزوین را به پنجم کشوری ارتقا می‌دهیم.

احمدپور اذعان کرد: البته با این انتخاب مسئولیت ما سنگین شد ولی امیدوارم با همفکری و هم اندیشی طی دوره آتی این اتفاق محقق شود.

وی درخصوص برنامه‌های چهارسال آینده گفت: راه اندازی تنیس خاکی در شهرستان‌ها یکی از برنامه‌های ماست.

احمدپور ادامه داد: خوشبختانه در مجموعه امام علی(ع) الوند دارای زمین تنیس خاکی هستیم و شهرستان البرز در این زمینه مشکلی ندارد و در تاکستان هم برای راه اندازی زمین برنامه ریزی می‌کنیم.

وی با اشاره به فقدان زمین تنیس خاکی در شهرستان آبیک و بوئین زهرا و آوج افزود: در آوج و بوئین زهرا ورود می‌کنیم تا این شهرستان‌ها نیز از زمین اختصاصی بهره مندشوند.

احمدپور خاطرنشان کرد: احداث سالن‌های چندمنظوره تنیس و زمین روباز در برنامه کاری ما قراردارد.

وی با بیان اینکه به امر آموزش خیلی اعتقاد دارم افزود: در گذشته 10مربی آقا و خانم داشتیم که الان این تعداد دوبرابر شده است.

رئیس هیات تنیس خاکی قزوین تاکیدکرد: آموزش و ارتقای مربیان و بازیکنان از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی ادامه داد: طرح ویژه مستعدین را در قزوین ادامه خواهیم داد تا افراد مستعد جذب این رشته شوند.

احمدپور با اشاره به افزایش دوبرابری ورزشکاران سازمان یافته گفت: راه اندازی کمپ آموزشی برنامه و جذب اسپانسر و حضور قوی در لیگ برتر و راه اندازی تنیس همگانی از دیگر برنامه‌های ما خواهدبود.