به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ عباس علایی مقدم مدیرکل ورزش و جوانان قزوین در حاشیه مجمع انتخاباتی هیات تنیس خاکی قزوین با تبریک حلول ماه ربیع الاول اظهارکرد: برای پرورش قهرمان باید ورزش آکادمیک تنیس را همگانی و در بین عموم مردم فراگیر کرد.

علایی مقدم اذعان کرد: انتخابات یک سر برد و یک سر باخت دارد و در ورزش باید حرمت‌ها حفظ شود.

وی ادامه داد: منش پهلوانی خصلت ورزش است و باید این امر را سرلوحه کارمان قراردهیم.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین با بیان اینکه همه دغدغه ورزش دارند افزود: وظیفه آقای احمدپور با این انتخاب سنگین شد و باید از همه ظرفیت‌ها برای رشد و اعتلای این ورزش در استان کمک بگیرد.

علایی مقدم یادآورشد: باید نقایص را برطرف کنیم و روبه رشد باشیم.

وی با اشاره به حضور این رشته در بازی‌های آسیایی اذعان کرد: ارکان هیات باید تلاش کنند تا در بازی‌های المپیک 2020 توکیو تنیسوری از استان حضور داشته باشد.

علایی مقدم با تاکید براینکه فعالیت در این رشته کار سختی است ابرازکرد: آسیا خواستگاه تنیس دنیاست و کسب مقام در آسیا می‌تواند به مثابه رفتن روی سکوی دنیا باشد.

وی با تاکید براینکه شرایط استان به لحاظ سخت افزاری در این رشته خوب نیست افزود: به جزء مرکز استان و شهرستان البرز زیرساختی در این زمینه نداریم که باید نسبت به ایجاد این زیرساخت‌ها اقدام شود.

علایی مقدم خاطرنشان کرد: همچنین جایگاه همگانی و قهرمانی تنیس ارزشمند است که باید این جایگاه در استان تقویت شود.

وی با بیان اینکه ورزش قزوین استعدادهای درخشانی دارد افزود: خوشبختانه ورزشکاران استان افتخارآفرینی‌های زیادی رقم زدند و در شرف موفقیت قرار دارند.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین تاکیدکرد: باید سلایق مختلف کنار هم قراربگیرند تا شاهد رشد و اعتلای این رشته در استان باشیم.

وی خواستار افزایش ملی پوشان تنیس استان و جذب حداکثری علاقه مندان به این رشته شد.

مدیرکل ورزش و جوانان قزوین یادآورشد: این اداره کل کمک‌های زیادی به این رشته کرده که سعی می‌کنیم در ادامه نیز تداوم داشته باشد.