به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ جبار قهاری معاون حمل و نقل اداره کل راهدرای و حمل و نقل جاده ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی آشنایی با آیین نامه اجرایی حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک برای معاونین حمل و نقل، راهداری، روسای ادارات ایمنی و حریم، ایمنی و ترافیک، حمل و نقل کالا و روسای ادارات شهرستانهای تابعه استانهای قزوین، زنجان و همدان در محل سالن آمفی تئاتر این اداره کل برگزارشد.

قهاری در خصوص هدف برگزاری این دوره آموزشی بیان داشت: هدف از برگزاری این دوره پیشگیری از بروز حوادث جاده ای ناشی از عدم رعایت قوانین و مقررات جابجایی محمولات خطرناک و آشنایی هر چه بهتر مدیران و مسئولان مرتبط با مسایل و موضوعات حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک می باشد.

وی افزود: ضوابط و مقررات جدیدی در مقاطع مختلف درحوزه حمل و نقل جاده ای ابلاغ می شود که کارشناسان مرتبط باید اطلاعات لازم را کسب ودانش مربوطه را به روز کنند.

معاون حمل و نقل اداره کل راهدرای و حمل و نقل جاده ای استان قزوین مهمترین نیاز امروز حوزه حمل و نقل جاده ای مواد خطرناک را دانش افزایی و ارتقای سطح معلومات معاونین و روسای ادارات مربوطه دانست و تصریح کرد: درصدد هستیم برای ارتقای دانش مسئولان و کارشناسان؛ دوره های مختلف آموزشی را برگزار کنیم.

حمل و نقل2