به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ "حمیدرضا خانپور" مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین  در حاشیه بازدید رایزنان بازرگانی و اقتصادی سفارت هفت کشور خارجی در ایران در مرکز خدمات فن آوری و کسب و کار کاسپین با اعلام این خبر گفت: 19 سرمایه گذار خارجی در شهرکهای صنعتی کاسپین، لیا و حیدریه به فعالیت می پردازند.

این مقام مسئول یادآور شد: سرمایه گذاران خارجی حاضر در شهرکهای صنعتی قزوین از کشورهای آلمان، ترکیه، کره جنوبی، لهستان، ایتالیا، کانادا، آلمان، هندوستان، ترکیه، فرانسه، اردن، عراق و پاکستان هستند.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اشاره به سرمایه گذاری این شرکتها تصریح کرد: بالغ بر 280 میلیون دلار سرمایه گذاری این واحدهای تولیدی و طرحهای صنعتی است که با اشتغال دو هزار و 89 نفر در شهرکها و نواحی صنعتی استان قزوین مستقر شده اند.

خانپور افزود: 12واحد در شهرک صنعتی کاسپین، 6 واحد در شهرک صنعتی لیا و یک واحد در شهرک حیدریه مستقر هستند.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان محصولات تولیدی این شرکتها را ماشین لباس شوئی و ظرفشویی، فولیهای خودرو، بطری از پلی اتیلن، مواد پلی اورتان، مواد اولیه داروهای شیمیایی، داس و درگز، پارچه و پرده توری، پیستون خودرو، تسمه خودرو، ورق کارتن چند لا، شیر استریلیزه و پنیر سفید ایرانی، ورقهای فشرده چوبی با روکش پی وی سی و... برشمرد.

شهرکهای صنعتی (2)