به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ هادی طاهرخانی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین بیان داشت: نمایشگاه ازدواج آسان (سنت نبوی) از تاریخ 19 لغایت 23 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.

وی افزود: ازدواج آسان و پرهیز از اسراف و تجمل گرایی و الگوگیری از سیره حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) از مواردی است که در امر ازدواج باید مورد توجه جوانان عزیز قرار بگیرد.

این مقام مسئول اذعان داشت: ترویج فرهنگ ازدواج آسان، به موقع و آگاهانه، الگوسازی مناسب برای ازدواج جوانان، کارگاه‌های مشاوره ازدواج آسان، عفاف و حجاب، برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز‌ از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

طاهرخانی افزود: 50مشارکت کننده در عرصه‌های مختلف شامل آتلیه و خدمات عکاسی و فیلم‌برداری، گل‌آرایی و تزئینات مراسم، موسسات تشریفاتی و باغ‌تالارها، شرکت‌های ارائه دهنده خدمات و مراکز فرهنگی و هنری نسبت به ارائه و معرفی محصولات و تولیدات خود خواهند پرداخت.

وی خاطر نشان کرد: همچنین مراسم جشنی با موضوع عنوان نمایشگاه  با مشارکت و  همکاری برخی از موسسات و نهادهای مربوطه و فعال در زمینه ازدواج آسان طی ایام برگزاری نمایشگاه برگزار خواهد شد.

این مسئول در پایان اعلام کرد: نمایشگاه ازدواج آسان(سنت نبوی) در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در انتهای بلوار امام خمینی ( ره)، جنب صدا و سیما جهت بازدید علاقمندان دایر خواهد بود.

نمایشگاه2